Житловий будинок №3 на пров. Моторному, 11 введено в експлуатацію

 

 

КП «Житлоінвестбуд-УКБ»  інформує, що 11.09.2021року Державною архітектурно-будівельною інспекцією України видано Сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництва об’єкта проектній документації та підтверджує готовність до експлуатації житлового будинку №3 на пров. Моторному, 11 у Голосіївському районі м. Києва.

Начебто вилучені документи та печатки і вигадані обшуки, – правоохоронні органи продовжують маніпулювати інформацією

Служба Безпеки України оприлюднила недостовірну інформацію щодо обшуків та їх результатів в комунальному підприємстві «Житлоінвестбуд-УКБ».

 

Після слідчих дій за адресами проживання посадових осіб КП «Житлоінвестбуд-УКБ» та в робочих приміщеннях підприємства, які відбулись вчора, 17 серпня, правоохоронці заявили, що нібито проводили обшуки в робочому кабінеті профільного заступника голови КМДА. Однак жодних слідчих дій в кабінеті жодного із заступників київського міського голови не відбувалось. Більше того, правоохоронці навіть не навідувались до міської адміністрації того дня. 

 

Слідча група відвідала приміщення КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Та, за словами працівників підприємства, співробітники СБУ самостійно не проводили слідчих дій, очікуючи на своїх колег з інших структур в коридорі приміщення. Інші ж члени групи проводили обшук з порушеннями – в приміщеннях, що не були зазначені в ухвалі. А також чинили психологічний тиск на працівників.

 

Крім того, за заявою правоохоронців, вони нібито вилучили документи, що підтверджують протиправну діяльність та печатки. В той час, як всі документи були надані працівникам підприємства добровільно, що зазначено у відповідному протоколі.

 

Також СБУ надала неправдиві дані щодо фінансування «Житлоінвестбуд-УКБ», вказавши, що щорічні видатки бюджету для утримання КП становлять понад 1,2 млрд грн. Дане підприємство є прибутковим і не використовує коштів міського бюджету на утримання. Насправді ж вказана сума виділена містом в 2020 році на будівництво садочків, шкіл та інших об'єктів соціальної інфраструктури міста.

 

«Такі відверті маніпуляції свідчать, що системний тиск на міську владу Києва триває. Разом зі спробами паралізувати роботу комунальних підприємств та підрозділів столичної влади. А також створити негативну картину в медіа», – підкреслили в КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

 

Нагадаємо, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено судом.

 

 

В КП «Житлоінвестбуд-УКБ» нова серія обшуків - знову з порушеннями

 

За домашніми адресами директора  та головного бухгалтера КП «Житлоінвестбуд-УКБ», а також у самому приміщенні підприємства 17 серпня відбулась серія нових обшуків. 

 

Дозвіл на обшуки слідчим Печерської окружної прокуратури міста Києва надали Ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 11.08.2021 за кримінальним провадженням, відкритим 02.07.2021. При цьому, ухвала про обшук не містить основних його реквізитів.

 

Правоохоронці до закінчення оголошення тексту і вручення вказаної ухвали та пропозиції про добровільне надання документів фактично почали виконувати слідчі дії у приміщеннях, які не зазначені для обшуку в ухвалі.

 

Правоохоронцям було надано наявні у КП «Житлоінвестбуд-УКБ» документи. Під час обшуку інших, крім наданих добровільно, документів не знайдено та не вилучено. Також не виявили та не вилучили слідчі жодних речей чи документів, вказаних в отриманій ними Ухвалі.

 

 

 

Повідомлення!


КП «Житлоінвестбуд-УКБ» повідомляє, що особа, яка пропонує до продажу квартиру за адресою м. Київ, вул. Червоноткацька, 43, кв. 145, використовуючи завідомо підроблені документи, а саме свідоцтво про право власності на зазначену квартиру, провела державну реєстрацію, тобто, незаконним способом шахраї заволоділи майном, що належить територіальній громаді м. Києва, в особі КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

 

Після звернення підприємства до правоохоронних органів, 03 травня 2018 року Дніпровським  управлінням поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, відкрите кримінальне провадження: 12018100040004337.

 

З повагою

адміністрація КП «Житлоінвестбуд-УКБ»

Підвищення цін на квартири на вул. Сім’ї Сосніних, 4-А

 

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» повідомляє, що з 15 квітня 2021 року відбудеться планове підвищення вартості квадратного метра у житловому комплексі на вул. Сім’ї Сосніних, 4-А. 

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно Протоколу №2

позачергового засідання Державної комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року

 

Підприємство КП «Житлоінвестбуд-УКБ» скасовує до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян та припиняє обслуговування відвідувачів.

 

З будь-яких питань можна звернутися по телефонам:

201-20-43 – приймальня

590-02-79 – загальний відділ

201-20-55 – відділ інвестицій

 

або надіслатисвоє повідомлення на електронну адресу підприємства:

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Усю кореспонденцію можна залишити у поштовій скриньці на охороні за адресою:

м. Київ, вул. Володимирська, 42

 

З повагою

Адміністрація підприємства

Вячеслав Непоп: «Цього року в Солом’янському районі відкриємо новий садок на 260 місць»

Цього року завершать будівництво ще одного садочка в Солом’янському районі столиці. Новий ДНЗ надасть маленьким киянам 260 місць у 14 групах.

 

Як повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп, садочок за адресою: бульвар Вацлава Гавела, 81-А зводять на місці дитячого закладу, будівництво якого розпочалось у 80-ті роки і так не завершилось через брак фінансування. З часу припинення будівництва конструкції будівлі прийшли в аварійний стан. Тож, довелось демонтувати стару конструкцію і відбудувати нову. Замовником будівництва виступило КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

 

«Головні принципи, закладені в основу проекту – безпека, комфорт та інноваційність. На місці закинутої будівлі звели садочок із сучасним фасадом та інтер’єром. Крім того, великий акцент зроблено на потреби маломобільних відвідувачів: тут облаштовують пандуси, ліфт, заїзди з пониженням бортових каменів. У новому садочку буде 14 груп: по 4 групи для дітей раннього і старшого віку, по 3 групи для дітей молодшого та середнього віку», – зазначив Вячеслав Непоп під час перевірки робіт з будівництва садочка.

 

У ДНЗ також облаштовують басейн для плавання, спортивну та актові зали, просторі харчовий та медичний блоки, кабінети логопеда та психолога. Забезпечуватимуть впевненість і спокій батьків новітня система зовнішнього та внутрішнього спостереження, охоронна сигналізація та домофонний зв’язок на вході. Територія буде озеленена та облаштована для безпечних та комфортних ігор дітей на свіжому повітрі.

 

Новий садочок на бульварі Вацлава Гавела, 81-А матиме енергоефективність класу В із найсучаснішими утепленням, системою опалення та вентиляції. Тут встановлюють енергозберігаюче освітлення.

 

Перших відвідувачів садочок прийматиме вже у 2020 році.