Запитання і відповіді

Олександр 05.06.2015

Назвіть будь-ласка дату (ріе, місяць) закінчення будівництва дитячого садка у дворі будинка вул. Драгоманова, 6/1 (діл. №36 у 4 м-ні ж/м Позняки).

 

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

 

На Ваше звернення КП "Житлоінвестбуд-УКБ" повідомляє, що дитячий садок на ділянці №36 у 4-му мкрн. житлового масиву Позняки Дарницького району м. Києва (біля житлового будинку на вул. Драгоманова, 6/1) планується до введення в експлуатацію у серпні 2015 року. З питань влаштування до дитячого садка необхідно звертатись до управління освіти Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації.

 

Світлана 03.06.2015

Проінвестували квартиру на першому поверсі за адресою С. Крушельницької, 15. Дізналися, що знизу буде не підвал, а якісь житлові або нежитлові приміщення. Скажіть, будь-ласка, що там може бути, офіс, магазин? Не дуже хочеться, щоб заважав жити якісь побічний шум! Де в проекті будуть знаходитися лавки біля будинку? Дуже сподіваємося, що не під вікнами.

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення КП "Житлоінвестбуд-УКБ", як замовник по обєкту: "Будівництво житлових будинків, в тому числі доступного житла та будівництва загальноосвітньої школи з басейном на вул. Соломії Крушельницької (житловий масив Осокорки - Північні, 11 мікрорайон) у Дарницькому районі м. Києва", повідомляє, що проект благоустрою території будинку за адресою С. Крушельницької, 15 розроблений з дотриманням містобудівних нормативів. Лави на ділянках для відпочинку розміщені на відстані більш 10 м до вікон, біля підїзду передбачені лави для людей прхилого віку та інвалідів відповідно до будівельних вимог.

Згідно з проектом в цокольних приміщеннях передбачено розташування офісних приміщень.

 Денис 26.05.2015

У комунальному підприємстві «Київдорсервіс» опрацьовано моє звернення та рекомендувало мені звернутися до вас так як розпорядження Київської міської державної адміністрації від 26.11.2014 № 1379 КП «Житлоінвестбуд-УКБ» визначено замовником на розробку проекту по створенню велосипедної інфраструктури.

Останнім часом лунає багато закликів щодо розвитку спортивної  інфраструктури та велосипедних доріжок міста Києва. Пропоную вам розглянути можливість спорудження велосипедної доріжки по вулиці Фрунзе аж до Пущи водиці. Або за можливості, по трошки розвивати вело-інфраструктуру (доріжки, велопарковки, вказівники та вело маршрути) у мікрорайоні Сирець та біля Метро «Дорогожичи. Мікрорайон дуже зелений та просторий, але про вело транспорт тут взагалі забули.

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення, КП «Житлоінвестбуд-УКБ» як замовник реконструкції та будівництва вулично-дорожньої мережі в частині створення велосипедної інфраструктури та рекреаційного велосипедного маршруту (відповідно до розпорядження КМДА від 26.11.2014 року №1379) повідомляє, що згідно проекту міської цільової програми облаштування та розвитку велосипедної інфраструктури в місті Києві на 2015 – 2019 рр. передбачається будівництво мережі велосипедних доріжок у всіх районах міста Києва. Остаточні терміни  та черговість реалізації мережі буде визначене після затвердження міської цільової програми та виділення відповідно фінансування у програмі соціального та економічного розвитку міста Києва.

 

На нараді в першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Ніконова І. В. 26.12.2014 року вирішено зосередити зусилля на проектуванні та будівництві велосипедного маршруту «житловий масив Троєщина – Європейська площа», який проходить проспектом Генерала Ватутіна, Московським мостом, вулицею Труханівською (рекреаційна частина маршруту), Парковим мостом, схилами  Хрещатого парку, Володимирським узвозом, Європейською площею.

 

Буличова Л.І.   15.02.2015

Коли можна очікувати будівництво та введення в експлуатацію велодоріжок у Солом`янському районі? У планах велодоріжок мережа у цьому районі була запланована на облаштування у першу чергу. 

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення, КП «Житлоінвестбуд-УКБ» як замовник реконструкції та будівництва вулично-дорожньої мережі в частині створення велосипедної інфраструктури та рекреаційного велосипедного маршруту (відповідно до розпорядження КМДА у жовтні 2014 р.) повідомляє, що згідно проекту міської цільової програми облаштування та розвитку велосипедної інфраструктури в місті Києва на 2015 – 2019 рр. передбачається будівництво мережі велосипедних доріжок у всіх районах міста Києва. Остаточні терміни та черговість реалізації мережі буде визначене після затвердження міської цільової програми та виділення відповідного фінансування у програмі соціального та економічного розвитку міста Києва.

На нараді в першого заступника голови Київської  міської державної адміністрації Ніконова І. В. 26.12.2014 вирішено зосередити зусилля на проектуванні та будівництві велосипедного маршруту «Житловий масив Вигурівщина-Троєщина – Європейська площа», який проходить проспектом Генерала Ватутіна, Московським мостом, вулицею Труханівською (рекреаційна частина маршруту), Парковим мостом, схилами Хрещатого парку, Володимирським узвозом, Європейською площею.

На даний момент відбувається проведення експертизи та затвердження проектно-кошторисної документації. Будівельні роботи будуть розпочаті в травні 2015 року. Термін введення об’єкта в експлуатацію остаточно можна буде визначити після завершення експертизи проектної документації та визначення остаточних обсягів будівельних робіт.

Людмила 26.01.2015

Прошу дать обьяснение, по каким строительным нормам и нормам СЕС выполнен проект на Крушельницкой 15, где мусоропровод выполнен не через тамбур а напротив жилой двухкомнатной квартиры. Прошу внести изминения в проект и сделать доступ к мусоропроводу в тамбуре - по проекту это не только возможно, но и необходимо.

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення повідомляємо, що проект виконано згідно ДБН В.2.2-15-2005 п.5.10 "Житлові будинки" та ДСТУ БВ.2.5. -34:2007 і отримано позитивний висновок Держекспертизи.

Людмила 14.01.2015

Добрый вечер. Видела Ваш билборд по ул. Гарматная 41 садик #383 на реконструкции. Подскажите по плану когда его могут открыть (вернее не по плану, а реальномть)? Заранее спасибо за ответ. 

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення повідомляємо, що відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15.10.2014 №1149 КП "Житлоінвестбуд-УКБ" визначено замовником на реконструкцію дошкільного навчального закладу на вул. Гарматна, 41 в Солом"янському районі у м. Києві.

На підставі містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки виданих Головним управлінням містобудування та архітектури від 03.09.2014 року "284/14/12-3/009-14 та згідно планового завдання затвердженого Солом"янською районною в м. Києві державною адміністрацією і управлінням освіти Солом"я нського району ТОВ "МЕГАПРОФІ" розроблено проект реконструкції ДНЗ з збільшення потужності до 9 груп - 170 місць, який в грудні місяці надано на розгляд до ДП "Укрдержбудекспертиза" - планується у лютому - березні 2015 р.

Завершення будівництва дошкільного навчального закладу №383 на вул. Гарматна, 41 планується в 2015 р.

Наталія 12.12.2014

Инициативная группа пострадавших "Элита-центр" знает, что Вы заинтересовались инвест. конкурсом по участкам на строительство , но по нашей информации из управления эконимики и инвестирования КМДА Вами не была подана заявка на участие в конкурсе . 
Скажите пожалуйста будите ли Вы принимать участие в конкурсах на строительство по ул. Маршала Якубовского, проул. Платоновский, ул. Милославского, ул. Здолбуновская.

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення щодо участі КП "Житлоінвестбуд-УКБ" в інвестиційному конкурсі із залучення інвесторів до будівництва житлових будинків (з виділення частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК "Еліта-Центр") інформуємо, що підприємство у встановленому порядку направило до Департаменту економіки та інвестицій заявку на участь у конкурсі на будівництво житлових будинків на вул. Здолбунівській, вул. Милославській та пров. Планонівському.

 

Светлана 29.10.2014

Подскажите пожалуйста ведутся ли вашей компанией строительные работы по ул. Закревского (Троещина)??? Так как реклама идет а на сайте ничего не указано...

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення повідомляємо, що КП «Житлонвестбуд-УКБ»  не веде жодних будівельних робіт на вул. Закревського в Деснянському районі в м. Києві. 

Володимир16.10.2014

Прошу повідомити долю будівництва школи на земельній ділянці 40 мікрорайону Позняки-8. Наразі складається План економічного і соціального розвитку Києва на 2015 рік. Що зроблено вашою організацією для того, щоб відповідні капітальні видатки були внесені в цей план на будівництво школи ?

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення повідомляємо, що при формуванні проекту програми економічного і соціального розвитку м.Києва на 2015-2017 роки  підприємством  до  Департаменту економіки та інвестицій  Київської міської державної адміністрації   направлені  інвестиційні пропозиції щодо  будівництва вказаної школи.

 Спорудження школи орієнтовною кошторисною вартістю 223,8 млн.грн.  планується здійснити у 2016-2017 роках. Зокрема, у 2015 році пропонувалось  завершити розроблення проектно-кошторисної документації на суму 1,41  млн.грн.  та у 2016-2017 роках освоїти капітальні вкладення в обсязі 100,0 млн.грн. та 120,6 млн.грн.

 Станом на 15.10.2014 капітальні видатки на 2015 рік  до головних розпорядників бюджетних коштів не доведені, тому підприємство не має інформації стосовно виділення  бюджетних коштів  на будівництво  вказаної школи.

Максим 13.10.2014

Прошу повідомити терміни підключення будинку за адресою м. Київ, вул. Наталії Ужвій, 12, який введено в експлуатацію 27.08.2013 до електромережі на постійній основі.

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення повідомляємо, що отримання договору від ПАТ "Київенерго" на постійне електропостачання житлового будинку на вул. Н.Ужвій, 12 передбачається 17.10.2014 р. Переключення будинку по постійній схемі планується до 25.10.2014 р.

Наталія 09.09.2014

Живу за адресою Червоноткацька 37/9 майже на будівництві нового бидунку по вул. Червоноткацька 39/2. Зранку до вечора невгамовний гуркіт з 6.30, навіть у вихідні та святкові дні до вечора. Винести це дуже важко!!! Які перспективи відселення нашого бу динку? Бо там де не будують, будинки виселені.

 Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення повідомляємо, що відповідно до розпорядження  Київської міської державної адміністрації від 24.05.2004  № 850 КП Житлоінвестбуд-УКБ» дозволено виступити замовником проектування, реконструкції та забудови території  мікрорайону, обмеженого вулицями Попудренка, Мініна, Червоноткацькою та Червоногвардійською у Дніпровському районі.

         Згідно з підпунктом 5.6 зазначеного розпорядження КП «Житлоінвестбуд-УКБ» зобов’язано здійснити фінансування реконструкції та забудови мікрорайону за рахунок залучених коштів інвесторів.

         У зв’язку з відсутністю фінансування відселення мешканців мікрорайону,  воно  проводиться почергово, відповідно до доцільності організації будівництва житлових будинків, доріг, благоустрою території.

         Після вирішення всіх майново-правових питань КП «Житлоінвестбуд-УКБ»  в установленому законом порядку проводиться почергове відведення земельних ділянок під будівництво житлових будинків відповідно до генерального плану забудови мікрорайону.

         Земельна ділянка, на якій розташований  будинок № 37/9 на                 вул. Червоноткацькій,  підпадає під четверту чергу забудови – останню.

         Враховуючи викладене та те, що процес відселення довготривалий,  відселення мешканців зазначеного будинку буде проводитись відповідно до черговості забудови мікрорайону за наявності вільної житлової площі, готової до заселення.

Дмитро 10.07.2014

Доброго дня, мене цікавить питання щодо будівництва дитячого садка на 220 мiсць на житловому масивi Позняки, 4 мкрн, дiл.36. (у дворі по вул. Драгоманова, 6/1). Наразі видно що на будівництві відновились роботи, навіть у вихідні працюють робі тники та техніка. 
Чи є інформация про терміни закінчення будівництва, чи проводится фінансування будівництва в повному обсязі? 
Дякую/

 Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення щодо терміну завершення будівництва дитячого садочку на 220 місць на діл. 36 у мкрн Позняки-4 у Дарницькому районі м. Києві повідомляємо, що Програмою економічного та соціального розвитку м.Києва завершення будівництва заплановано в грудні 2015 року. При достатньому фінансуванні з державного та міського бюджету дитячий садок буде введений в експлуатацію в зазначений термін.

Марина 10.07.2014

Скажите, пожалуйста, почему на вашем сайте по дому на Донца 2а выставлены на продажу только 8-6 секции? Что с остальными? Будет ли их строить ваша компания?

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення повідомляємо, що житловий будинок на просп. Відрадному, 4 у Соломянському районі м. Києва складається з восьми секцій. На сьогодні будуються секції №№ 6, 7 та 8, які здаються в експлуатацію у І кварталі 2015 року, квартири у яких реалізує наше підприємство.

Після того, як буде розпочато будівництво наступних секцій, інформація щодо продажу квартир буде розміщена на сайті підприємства.

Павло 09.07.2014

Замечание-предложение архитекторам Житлоинвестбуда. 
Уважаемый застройщик, 
я живу в одном из ваших домов, на днепр набережной. У нас секци в 19 этажей, из которых первые два не жилые, а последний под двухуровневые квартиры. Итого, у нас всего 16 этажей, по 4 квартиры на этаж, и три лифта! Это почти по одному лифту на квартиру! Но даже при такой планировке в час пик (утром, с 7:40 по 9:00 и вечером с 18:30 по 19:30, по будням) бывает приходиться ждать лифт по 2-3 минуты. 
А как тогда, позвольте обьяснить, ваши архитекторы видят варианты с 10 квартирами на этаж? (Позняки-3, Урловская) иливообще это недоразумение на Княжем Затоне, где на три лифта 14 квартир на этаж!!!! ???? 
Или если вы думаете, что в многокомнатке живет в 2-3 раза больше жильцов чем в 1-или 2-комнатках, то вы ошибаетесь! У нас в доме, как и в остальных, в 4-х комнатках живет по три человека, также как и в двушках или однушках. 
Пожалуйста, передайте вашим проектировщикам, пусть уважают ваших клиентов, пусть включают логику, не экономят на лифтах и стройматериалах! И пусть проектируют максимум до 8-ми квартир на этаж для одного подъезда (три лифта). Или же пусть уменьшают количество этажей в два раза. 
Аналогично развивать тему про паркоместа уже не буду.. Надеюсь, вы понимаете лучше меня, что под 260-300 квартир для одной свечки - просто не реально предусмотреть хотя -бы 30% паркомест.

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше зауваження-пропозицію архітекторам повідомляємо наступне:

1. Ми щиро вдячні Вам за Ваші зауваження та пропозиції щодо поліпшення архітектурних рішень житлових будинків та, по можливості, обов"язково врахуємо Ваші побажання в наступних проектах. Одночасно повідовляємо, що проектували житлові будинки різні проектні організації нашого міста, різні архітектори.

2. Всі проекти розроблені відповідно до норм, правил та стандартів України, пройшли Державну інвестиційну експертизу та одержали позитивні висновки.

3. Як комунальне підприємство, ми будуємо в основному соціальне та доступне житло. При розробленні проектної документації на будівництво житлових комплексів та окремих будинків соціальної спрямованості передбачені послаблені норми для тимчасового та постійного зберігання автотранспорту, що враховується в схемах розпланування ділянки проектування.

 

Олексій 23.06.2014

Здравствуйте, несколько вопросов по стройке на Комарова 1: Есть ли технический этаж сверху? Отопление и подача воды "сверху-вниз" или "снизу-вверх"? Сколько лифтов в одной секции дома? Есть ли разрешение на тех. подключение дома? Спасибо

 

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення щодо будівництва житлового будинку на просп. Комарова, 1 повідомляємо що: 

- будинок має технічний поверх

- система опалення запроектована з подачею теплоносія знизу

- кількість ліфтів - 3 шт.

- технічні умови на підключення будинку до мереж міста отримані, відповідна проектна документація розроблена і погоджується у службах міста

 

Лариса 20.06.2014

Хочу запитати,коли почнеться будуватися будинок,які проблеми,якщо майже всі квартири продані,всі матеріали вітчизняного виробництва,проблем з трудовими ресурсами в Україні не має, а котлован стоїть у воді,якщо затримка з будівництвом , то г рафік фінансування теж повинен бути перенесений, чому ж інвесторам потрібно оплачувати пустий котлован? А де престиж фірми? Де гарантія сроків сдачі?За якість вже і говорити важко? В короткі терміни якості чекати....І ще море запитань, Не мучте людей ,приступайте до роботи, ніяких перепонів не має, головне фінансування , а воно є.,це саме головне

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"
На Ваше звернення КП «Житлоінвестбуд-УКБ» інформує наступне:

з 03.03.2014 р по 17.06.2014 р. виконувалось пальове поле, після чого буде залитий до 11.07.2014 р. ростверк та розпочнеться будівництво каркасу будинку будинку по вул. Шулявській, 32.

 

Юрій 20.05.2014

1) При разрыве договора по моей инициативе, какие санкции и удержания средств с вашей стороны будут? 
2) В случае не нарушения графика регулярных платежей цена остается неизменной на протяжении всей стройки? 
3) Какие платежи и в каком размере я заплачу сверх стоимости квартиры в 67, 18м2? Налоги? 
4) Размер первого минимального платежа? 
5) Средства вносить по безналу? 
6) Окна панорамные до пола в двушке 67,18м? 
7) Штукатурка в квартире прямо под обои и стяжка на полу под ламинат/паркет? 
8) За сколько времени оповещаете о подорожании и каким способом? 
9) Будет ли заезд к дому напрямую с Днепровской Набережной? 
Док-ты на начало строительных работ и выделении участка? 
Спасибо большое за ответы и всего Вам наилучшего! Пусть Вам работа приносит только удовольствие и улыбки довольных клиентов будут небольшим бонусом!

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"
На Ваше звернення КП «Житлоінвестбуд-УКБ» інформує наступне:
1.При розірванні договору покупець сплачує неустойку на користь підприємства у розмірі 3% від внесеної суми.
2.Ціна квадратного метру може переглядатися в залежності від стану ринкових або інфляційних процесів щодо несплаченої кількості квадратних метрів квартири.
3.При оформленні договору покупець сплачує 1% державного мита від загальної суми вартості майнових прав договору та 750 гривень за нотаріальні послуги.
4.30% від вартості об’єкту покупець сплачує протягом 3-5 днів після укладення договору. Решта вартості сплачується щоквартально рівними частинами. Останній платіж здійснюється за 3 місяці до введення будинку в експлуатацію.
5.Платежі здійснюються покупцем шляхом перерахування у готівковій або безготівковій формі коштів на рахунок підприємства, зазначений у реквізитах договору.
6.Усі лоджії в двокімнатних квартирах засклені вітражними вікнами.
7.У житлових кімнатах, коридорах та кухні виконується цементно-піщана стяжка підлоги та затирання швів стін та внутрішніх перегородок;
8.Про зміну ціни квадратного метра повідомляємо покупця за 5 календарних днів засобами телефонного зв’язку або письмовим повідомленням.
9.Автомобільні під’їзди до будинку будуть організовані з вул. Урлівської та вул. Дніпровської набережної.
З усією дозвільною документацією на будівництво об’єкту можна ознайомитись у відділі інвестицій за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 42, к. 320.

Ігор 08.05.2014

Можно ли приобрести творческие мастерские под жилье? В чем их отличие?

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення КП «Житлоінвестбуд-УКБ» повідомляє наступне:

1.Творчі  майстерні відносяться до нежитлових приміщень, які розміщенні на верхньому житловому поверсі (у тому числі мансардному) і проектуються згідно ДБН В.2.2-9-2009 (Громадські будинки та споруди). Інженерні комунікації, що проходять через житлову частину, прокладаються самостійно, окремо від житлової частини та мають окремі лічильники.

2.Вартість комунальних послуг для власників творчих майстерень вища, ніж для власників квартир.

3.В творчій майстерні не можна зареєструватися.

4.Для переведення творчої майстерні під житло необхідно пройти довгу і складну процедуру.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до технічного відділу нашого підприємства (тел. 590-02-64).

Віталій 30.04.2014

Підкажіть, будь-ласка, настільки є достовірна інформація, що КП "Житлоінвестбуд-УКБ" передав або продав ділянку землі на Княжому затоні (Позняки-9, ділянка 15) іншій організації? Дякую.

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення КП «Житлоінвестбуд-УКБ» інформує, що земельна ділянка №15 у 9-му мікрорайоні житлового масиву "Позняки" у Дарницькому районі надана підприємству в постійне користування та нікому не передавалась.

Олександр 29.03.2014

Купил недавно творческую мастерскую по ул. Урловской, 23-Б. Сейчас стоит вопрос подключить электроэнергию. Есть ли какие-либо технические документы (технические условия на подключения к электроэнергии, технические решения, акты ввода в эксплуатацию) для "творческих мастерских" на 25 этаже ул. Урловская, 25б. Какая выделена по проекту мощность электроэнергии на мою "творческую мастерскую". Можно ли получить копии этих документов для подачи в ПАТ Киевэнерго

На Ваш лист щодо електропостачання нежитлового приміщення №3 (творча майстерня) у житловому будинку по вул. Урлівська, 23-Б повідомляємо наступне:

1).Будинок з нежитловими приміщеннями по вул. Урлівська, 23-Б введений в експлуатацію, сертифікат серії КВ «16412175240 від 20.09.2012 р.

2).Електропостачання творчої майстерні №3 (згідно технічного рішення №2413к/1 з робочого проекту електропостачання, п.4.4.23)

Рр=6,46 кВт; Рпит.=0,15 кВт/кВ.м, 25 поверх, КЛ-0,4кВ, ВВГнг-5*6 (по внутрішнім будівельним конструкціям) від ВРПвп вбудованих приміщень, (секція 2), через автоматичний вимикач Іу.=16А. Облік електроенергії лічильником Меркурій 230 АR-01CL,5(60)А у ВРПвп вбудованих приміщень.

Для Отримання більш детальної інформації Ви можете звернутися до технічного відділу КП "Житлоінвестбуд-УКБ" (тел. 590-02-64).

Олена 25.03.2014

Ждем начало строительства дома на Княжем затоне за лицеем. Когда начнете строить? Высота потолков будет какая? Спасибо.

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення КП «Житлоінвестбуд-УКБ» інформує, що   роботи з будівництва житлового будинку на вул. Княжий затон (мікрорайон Позняки-9, ділянка 15)  розпочнуться після затвердження проектно-кошторисної документації та отримання дозволу на будівництво. Орієнтовно - це ІV квартал 2014 року. Висота житлових приміщень запланована 2,5 м.

Сергій 25.03.2014

Здравствуйте будет ли перерасчёт по договору на неоплаченную сумму по шулявской 32 в связи с подорожанием доллара? спасибо.

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення КП «Житлоінвестбуд-УКБ» інформує, що ціна квадратного метру може переглядатися в залежності від стану ринкових або інфляційних процесів щодо несплаченої кількості вимірних одиниць квартири (кв.м.), про що покупця буде повідомлено за 5 календарних днів засобами телефонного зв’язку або письмовим повідомленням.

Дмитро 25.03.2014

Почему на сайте №5, Позняки-3 Вы не заявляете о позорной для современного мира высоте потолков в 2,50? Человек думает, что покупает современное жилье, а получает квартиру которою в скором времени будут величать "хрещевка от Житлоинвестбуда"! Это называется введение в заблуждение и сокрытие информации., нечестная конкуренция!

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

На Ваше звернення КП «Житлоінвестбуд-УКБ» інформує, що згідно з Державними будівельними нормами В.2.2-15-2005 пункту 2.9 «Вимоги до окремих елементів будинків» висота житлових приміщень від підлоги до стелі повинна бути не менше 2,5 метра. Висоту внутрішньо квартирних коридорів, санвузлів та інших підсобних приміщень допускається знижувати до 2,1 метра. Із технічною характеристикою та проектною документацією житлових будинків, які пропонуються до продажу нашим підприємством, усі бажаючі можуть ознайомитись у відділі інвестицій за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 42, к. 320,  або зателефонувавши за номерами: (044) 590-02-41, 201-20-55.

Павел 26.02.2014

Я инвестор "Верховинной". Почему не ведется строительство? У Меня в договоре сдача в эксплуатацию 1 квартал 2014 года!???

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ" 

Будівельно-монтажні роботи з спорудження житлового будинку на вул. Верховинній, 39-41 ведуться згідно графіку виконання будівництва. Введення в експлуатацію обєкта планується у другому кварталі 2014 році.

 

Дмитро 12.02.2014        

Доброго дня, мене цікавить питання щодо будівництва дитячого садка на 220 мiсць на житловому масивi Позняки, 4 мкрн, дiл.36. (у дворі по вул. Драгоманова, 6/1) Коли його добудують?

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"       

КП "Житлоінвестбуд-УКБ" повідомляє, що будівництво зазначеного об"єкта  буде завершено після виділення бюджетних коштів у необхідному розмірі.

Михаил 11.01.2014

Сообщите высоту плтолков в строящемся на Златоустовской доме.

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"       

Висота поверху у новобудові по вул. Златоустівській, 14-18 становить 3,0 метра (без урахування конструкції підлоги.

Анастасія 11.01.2014          

Доброго дня, часто проходжу повз будинок, що будується на перетині вул.Василенка та просп.Комарова (по швидкісному трамваю). На інформаційному щиту зазначено "Житлоінвестбуд-УКБ". Але у Вас на сайті про цей об'єкт інформації не знайшла. Підкажіть -- це ваш об'єкт?

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"       

КП "Житлоінвестбуд-УКБ" повідомляє, що будівництво житлового будинку на просп. Космонавта Комарова у Солом"янському районі м. Києва проводиться за кошти приватного інвестора, тому продаж квартир у зазначеному будинку підприємство здійснювати не буде.

Людмила 11.01.2014          

Добрый день, хочу купить квартиру в Киеве на Червоноткацкой в строящемся доме Пришлите, пожалуйста, образец договора и условия оплаты. Спасибо

 

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"       

На Ваш запит КП "Житлоінвестбуд-УКБ" повідомляє, що підприємством укладаються нотаріально поспідчені договори купівлі-продажу майнових прав.

З проектом договору та умовами оплати можна ознайомитись у відділі інвестицій за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 42, к. 320.

Анна 19.12.2013 

Скажіть, будь-ласка, коли в продажі буде будинок на проспекті Комарова?

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"       

КП "Житлоінвестбуд-УКБ" повідомляє, що будівництво житлового будинку на просп. Космонавта Комарова у Солом"янському районі м. Києва проводиться за кошти приватного інвестора, тому продаж квартир у зазначеному будинку підприємство здійснювати не буде.

Руслан 19.12.2013            

Прошу повідомити чому будинок за адресою м. Київ, вул. Наталії Ужвій, 12, який введено в експлуатацію 27.08.2013, не підключено до електромережі на постійній основі?

Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"       

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» виконало всі необхідні будівельні роботи по будівництву трансформаторної підстанції, перекладці та заміні електричних кабелів 0,4кВ, 10 кВ згідно технічного рішення та передали всі необхідні документи в ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» повинно визначити вартість виведених електричних кабелів 0,4-10кВ для подальшого оформлення договору про врегулювання майнових відносин. Враховуючи складну структуру ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та велику кількість їхніх внутрішніх погоджень, процедура підписання вказаного договору займає більше місяця. Тільки після підписання вищевказаного договору ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» видає Замовнику акт про виконання технічних умов для його реєстрації та затвердження в ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». Після цього відповідний район кабельних мереж оформлює розпорядження на зміну схем електричних мереж та надає Замовнику для збору підписів(14 підписів), а після оформлення розпорядження надається наряд на включення по постійній схемі.

Сергій 19.12.2013

Хочу задати письмове питання по будівлі на Донця 2а, так як не можливо дозвонитися до Штанько Олександра Григоровича. 1) Звідки будуть підведені комунікації до даної будівлі ? 2) На якому поверсі буде зональність ( додаткове обладнення для тиску води)? Цікавить точна відповідь. 3) За ким буде облагородження прибудинкової території в договорі про це не йдеться?

 Адміністратор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"       

На Ваше звернення КП «Житлоінвестбуд-УКБ» інформує, що:

1.Комунікації до будинку на вул.. Донця, 2-а будуть підведені ззовні, від існуючих комунікацій, які проходять територією НАУ та найближчими вулицями.

2. Зональність передбачена на 12 поверсі, а додаткове обладнання для тиску води там не передбачено. 3.благоустрій буде виконано згідно проекту ген підрядною організацією.

4.До Штанько О.Г. додзвонитися можливо, якщо цього насправді хоче абонент.

Олег 18.11.2013        

Мене цікавить квартира в будинку, який ви будуєте в м. Київ за адресою вул. Лебедєва будинок № 8. На сайті інформацію про наявні в продажу квартири та їх вартість я не знайшов тому звертаюсь до вас за допомогою даного сервісу з наступними питаннями: 1. Які квартири, на сьогодні, є в продажу (будинок №8 по вул. Лебедєва)? 2. Яка вартість наявних квартир? 3. Які можливі форми розрахунку? 4. Чи працює на вихідних ваш відділ продажу. 

Адміністатор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

Відповідь надана в телефонній розмові.

Ирина 20.11.2013        

Подскажите, пожалуйста, как документально оформляется сделка по покупке квартиры в домах на ул. Донца -2 и Шулявская-32 - договор участия в Фонде финансирования строительства, через покупку закладной, через покупку облигаций или как-то еще? Существует ли рассрочка и в каком виде?

Адміністатор КП "Житлоінвестбуд-УКБ"          
КП "Житлоінвестбуд-УКБ" укладає договора купівлі-продажу майнових прав на квартири по усіх об"єктах, які пропонує до продажу підприємство. Умови оплати: 30% від вартості об’єкту необхідно сплатити протягом 3 - 5 днів після укладення договору. Решта вартості сплачується щоквартально рівними частинами. Останній платіж здійснюється за 3 місяці до введення будинку в експлуатацію.