Вячеслав Непоп: «Навесні завершиться капітальний ремонт міжшкільного стадіону на проспекті Маяковського»

У Києві розпочато капітальний ремонт міжшкільного стадіону з біговими доріжками та спортивного майданчику спеціалізованої школи № 250 і школи № 263 імені Євгена Коновальця у Деснянському районі. Роботи розпочалися восени 2019 року, замовником ремонту виступає комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ».

 

Тривалий час міжшкільний стадіон перебував у занедбаному стані. На оновленому стадіоні облаштують поле з дренажною системою та сучасним комфортним штучним покриттям підвищеної стійкості, встановлять футбольні ворота. На стадіоні вперше з’являться бігові доріжки для професійного та любительського спорту, занять із легкої атлетики. Крім того, на стадіоні буде облаштована яма для стрибків у довжину. Для занять на свіжому повітрі будуть встановлені спортивні тренажери. Окрім футболу, діти та дорослі зможуть грати на стадіоні у волейбол та баскетбол. Відповідно будуть облаштовані волейбольний та баскетбольний майданчики.

 

Стадіон буде освітлений сучасним LED-освітленням, а безпеку підтримуватиме система постійного відеоспостереження.

 

«Міська влада створює для київських школярів і дорослих мешканців мікрорайону гідні умови для занять фізкультурою та спортом. Київ – спортивна столиця та місто, у якому дбають про здоров’я дітей і молоді, розвивають відповідну інфраструктуру та можливості для здорового способу життя», – зазначив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.