ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

Дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо з професійним святом усіх будівельників та представників суміжних професій – архітекторів, проектувальників, інженерів, дизайнерів, робітників.

 

В усі часи будівельники виступали потужним двигуном економічного розвитку. У 2017 році будівельна галузь показала зростання на 21%. Це справжній локомотив столичного господарства, який забезпечує нові робочі місця, нове житло та соціальну інфраструктуру для киян, нові можливості для кар'єрного зростання, виховання дітей, спорту, відпочинку та гармонійного розвитку в умовах сучасного міста.

 

Робота кожного з вас надзвичайно важлива. Будівельник – це професія, яку завжди поважали і якою пишалися. Це синонім честі, совісті і достоїнства. Часом нам доводиться захищати свою професію від атак з боку тих, хто нічого не створив у цьому житті. Але нехай це не затьмарює наше спільне свято.

 

Величезна вдячність усім будівельникам за їхню благородну працю, за вміння «давати результат», за відповідальність і любов до своєї роботи! Зичимо вам здоров'я, благополуччя, миру та нових захоплюючих проектів! Зі святом, будівельники!

 

Вячеслав Непоп,
Заступник Голови Київської міської державної адміністрації

 

Сергій Данилович,
в.о. директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ»