Стадіон «Русанівець» може стати легкоатлетичною тренувальною базою олімпійського рівня


Стадіон «Русанівець» в Дніпровському районі по вул. Ігоря Шамо, 10-12 після конструкції може стати новою тренувальною базою для легкоатлетів, і його рівень буде відповідати рівню сучасних олімпійських об'єктів. Замовником реконструкції виступає КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

 

«Колись на «Русановці»проводилися футбольні матчі міського рівня, але з часом він зруйнувався, «обріс» купами сміття і став придатний більше для вигулу собак, ніж для занять спортом, - розповідає директор КП«Житлоінвестбуд-УКБ» ВячеславНепоп. - Торік за дорученням мера Києва Віталія Кличка розпочалася реконструкція стадіону за кошти міського бюджету».

 

На сьогодні вже виконана дренажна основа з щебню і відсіву для подальшого укладання штучної трави на футбольному полі. На бігових доріжках покладено чорновий шар асфальту, який надалі буде покритий сучасним спортивним поліуретановим покриттям. Демонтовані залишки конструкцій старих аварійних трибун і виконана основа для облаштування нових обладнаних навісом трибун на 480 місць. Закладено фундамент і розпочато монтаж металевих конструкцій павільйону, в якому передбачені необхідні для повноцінного функціонування стадіону приміщення: роздягальні для спортсменів з душовими і санвузлами, санвузли для глядачів, медпункт, тренерські, приміщення для зберігання спортивного інвентарю та пункт охорони з відеоспостереженням.

 

За проектом залишилося завершити будівництво адміністративної будівлі, провести зовнішнє електропостачання, освітлення, зовнішні мережі водопроводу і каналізації, а також встановити надійну огорожу території стадіону, чергове і спортивне освітлення. Буде встановлено спортивне інформаційне табло, проведено благоустрій території, а сам стадіон буде оснащений необхідним спортивним інвентарем.

 

Планується, що стадіон буде відкритий навесні наступного року. Але термін завершення реконструкції залежить від фінансування. Зараз профінансовано близько 14% проекту. За наявності коштів у повному обсязі роботи можна завершити до кінця поточного року.