Розпочалися роботи по будівництву дитячого садка на бульварі Вацлава Гавела, 81-А

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» розпочало підготовчі роботи для будівництва дитячого навчального закладу на бульварі Гавела, 81-А у Солом’янському районі.

 

Ділянку під будівництво садка свого часу було виділено ще у 1982 році, і передбачалося, що це буде відомчий дитячий заклад ВО ім. Корольова. Було зведено частину будівлі, але через відсутність фінансування роботи припинилися. З середини 80-х років споруджені конструкції значно зносилися, не відповідають сучасним нормам та стандартам, у зв’язку з чим підлягають демонтажу.

 

Відповідно до розпорядження КМДА №408 від 09.06.2016р. КП «Житлоінвестбуд-УКБ» передано функції замовника на завершення будівництва дитячого дошкільного навчального закладу на бул. Гавела 81-А.

 

Проектом передбачено будівництво 3-поверхової будівлі дитячого закладу. Потужність ясла-садка - 260 місць. Це 14 груп, з яких 4 - ясельні групи по 15 дітей і 10 - дошкільні по 20 дітей.

 

«Очікується, що дитячий садок на бульварі Вацлава Гавела, 81-А розпочне свою роботу до 1 вересня 2019 року, - зазначив директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп. – Принципове рішення про те, що на місці «недобуду» має постати новий дитячий садок, було прийнято давно, але безпосередньо розпочати будівництво на ділянці ми змогли тільки зараз, після завершення процесу повернення ділянки місту. Щодо самого проекту садка, то він сподобається і батькам, і дітям. Це буде затишний зелений острівець з розвагами для дітей і всіма зручностями для навчання і розвитку».

У будівлі садка будуть облаштовані зали для музичних та фізкультурних занять, басейн, харчоблок, прально-прасувальні приміщення, медичний блок з фізіотерапевтичним кабінетом та ізолятором.

 

Для транспортування маломобільних груп населення на ІІ-й та ІІІ-й поверхи, де розташовані музичний та фізкультурний зали, проектом передбачено ліфт вантажопідйомністю 1000 кг та пандус на перший поверх.

 

На території дошкільного навчального закладу передбачено групові майданчики з тіньовими навісами, спортивно-ігрова зона, зона юних натуралістів та господарська зона.

 

При добудові дитячого навчального закладу будуть використані сучасні будівельні матеріали та нові технології енергозбереження.

 

 

 

Станом на 13.12.2017 року