КП «Житлоінвестбуд-УКБ» - найбільший платник податків серед комунальних підприємств у І півріччі 2017 року

За підсумками першого півріччя 2017 року КП «Житлоінвестбуд-УКБ» очолило список найбільших платників податків серед комунальних підприємств столиці. Чистий прибуток КП «Житлоінвестбуд-УКБ» за перші шість місяців поточного року сягнув 34,1 млн грн, що складає 29% сукупного чистого прибутку всіх комунальних підприємств міста за означений період.

 

Наступними у списку йдуть КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни)» (22,3 млн грн чистого прибутку), КП «Спецжитлофонд» (14,9 млн грн), КП «Фармація» (4,1 млн грн) і КП «Володимирський ринок» (4,1 млн грн).

 

«Протягом багатьох років КП «Житлоінвестбуд-УКБ» входить до трійки комунальних підприємств з найвищими показниками чистого прибутку. При цьому наше підприємство не є найбільшим за обсягами, - наголошує директор Вячеслав Непоп. – За перші 6 місяців 2017 року ми сплатили до бюджету майже 66 млн грн податків. І завдяки нашій роботі в цей період були здані в експлуатацію такі важливі для киян об’єкти, як Київський велотрек, Центр соціальних служб Святошинського району, сучасна школа на 720 місць на Караваєвих Дачах тощо».

 

За інформацією КМДА, на сьогодні до Реєстру комунальних підприємств включено 1909 юридичних осіб комунальної власності, на балансах яких обліковуються активи вартістю 106 млрд грн. У першому півріччі 2017 року комунальні  підприємства сукупно отримали 116 млн грн чистого прибутку, що на 75,8% більше запланованого. Сукупні доходи підприємств комунальної власності у першому півріччі 2017 року склали 8,1 млрд грн, сукупні витрати – 9,9 млрд грн.