Прем’єр-міністр В. Гройсман і міський голова В. Кличко урочисто відкрили школу на вулиці Т.Яблонської

1 вересня 2017 року нова школа на вулиці Тетяни Яблонскої, збудована КП "Житлоінвестбуд-УКБ", відкрила свої двері для 720 учнів. Серед почесних гостей - Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Київський міський голова Віталій Кличко, народний депутат Дмитро Андрієвський, керівництво району.

 

"Ви будете навчатися у новій школі, яка укомплектована так, як має бути укомплектована кожна українська школа, - звернувся до учнів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. - Хочу подякувати всім, хто брав участь у добудові цієї школи. Десять років не було будівництва, десять років школа чекала. Але зрештою ми зробили все, щоб на місцях з'явилися кошти. І ці кошти сьогодні інвестуються, в тому числі, і в освіту".

 

Віталій Кличко привітав присутніх з Днем Знань і висловив свої побажання: «Бажаю вам, щоб у цій школі ви отримували винятково позитивні емоції і необхідні знання. Мрійте – і кожна мрія обов’язково стане реальністю, якщо будете наполегливо працювати над її втіленням!»

 

Директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп наголосив, що відкриття таких сучасних і добре оснащених об’єктів, як школа на вул. Т.Яблонської, є зайвим підтвердженням того, що позитивні зміни відбуваються не тільки в центрі столиці. «Загалом три нові школи відкрито цього року в Києві, - сказав він. – Школа на вулиці Тетяни Яблонської, 12 – перша школа в районі, збудована з нуля за останні роки. Солом’янський район отримує навчальні заклади, які є зразком для всієї країни».