Інформація Іпотечного центру

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» повідомляє, що за інформацією Іпотечного центру в м. Києві та Київській області Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та згідно з постановою Кабінету Міністрів України «316 від 11 травня 2017 року було збільшено статутний капітал Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» на суму 28 млн. гривень. Разом з тим протягом 2017 року Держмолодьжитло має можливість використовувати кошти від повернення раніше наданих кредитів в сумі 21 млн. гривень.

 

Зазначені кошти будуть спрямовані на забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян віком до 35 років включно, які згідно із законодавством визнані такими, що мають право на поліпшення житлових умов, шляхом надання пільгових кредитів на будівництво житла за рахунок коштів Держмолодьжитло.

 

Відсоткова ставка по кредиту становить – 14,1% річних, перший внесок – від 10% вартості об’єкту, термін кредитування до 30 років. Умови кредитування є незмінними протягом всього періоду, також передбачено дострокове погашення без комісії та зборів.

 

За більш детальною інформацією щодо придбання квартир необхідно звертатися до Іпотечного центру у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. М. Кривоноса, 2-А.

 тел. (044) 249-36-93, (044) 249-36-91

сайт: www.kyiv.molod-kredit.gov.ua