Школа на Караваєвих Дачах: готовність - 90%

Директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп, народний депутат України Дмитро Андрієвський та Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро провели виїзну нараду на будівництві середньої загальноосвітньої школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської, Солом’янського району Києва, де станом на сьогодні 90% робіт вже виконано.

 

Це перша за роки незалежності школа, яка побудована у Солом’янському районі фактично з нуля. «Чотириповерхова будівля цієї школи, побудована та обладнана за сучасними стандартами. При проектуванні було враховано, зокрема, вимоги щодо створення безбар’єрного середовища: встановлено ліфти, пандуси, спеціально облаштовані санвузли. Спортивний зал, харчоблок, медичний блок, бібліотека, затишні класні кімнати та актовий зал – вражають», – зазначив Дмитро Андрієвський.

 

Дана школа мала бути введена в експлуатацію ще у вересні 2009 року. Але міська влада минулих часів так і не виконала роботи. Лише після того, як Київським міським головою було обрано Віталія Кличка, знайдено кошти на будівництво. Спільними зусиллями, протягом року школу було побудовано.

«720 учнів уже 1 вересня сядуть за парти у новенькій школі на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Т. Яблонської. І це означає не тільки суттєве скорочення черги на запис до навчальних закладів району. Це й додаткові робочі місця для вчителів, і відремонтовані проїзди та вулиця по периметру школи», – додав Вячеслав Непоп.

 

Після остаточного завершення ремонтних робіт, школу буде введено у експлуатацію.

 

«У новій школі Солом’янського району створено комфортні умови для навчання та гармонійного розвитку дітей, які вже з 1-го вересня розпочнуть тут новий навчальний рік. Тож чекатимемо на урочисте відкриття!», – наголосив Дмитро Андрієвський.