Центр соціальних служб на Гната Юри може відкритися вже у червні

 

Міністр соціальної політики Андрій Рева ознайомився з ходом реконструкції Центру соціальних служб Святошинського району на вул. Гната Юри, 14-Б. Проект виконує КП "Житлоінвестбуд-УКБ". Висока ступінь готовності дозволяє планувати відкриття центру уже на червень цього року.

 

Будівля поділена на зони фронт-офісу (зали обслуговування відвідувачів) та бек-офісу (приміщення для спеціалістів, які обробляють документи). Центр соціальних служб буде сучасним закладом, зіскляними стінами і відкритими просторами, робочі процеси – максимально автоматизовані.

 

 

У центрі передбачена кімната для дітей, кімната матері і дитини, конференц-зал. Забезпечено легкий доступ для маломобільних груп.

Міністр оцінив планування приміщень, наголосивши на створенні достатніх просторів для розміщення відвідувачів, які чекають на свою чергу. "У жовтні чекаємо на великий наплив відвідувачів, оскільки піде перерахунок пенсій і нарахування субсидій, - наголосив Андрій Рева. - Місця повинно вистачити всім". За словами директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслава Непопа, «для виконання цих завдань передбачаємо залучити суміжні приміщення і створити універсальні робочі місця для працівників усіх соціальних служб. Щоб у разі необхідності, розширити кількість пунктів прийому з "гарячих" питань».