Вячеслав Непоп: «На Правому березі з‘явиться лікарня швидкої допомоги»

На базі київської міської клінічної лікарні №6 буде створена лікарня швидкої допомоги на Правому березі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції КМКЛ №6. У виїзній нараді також взяв участь директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп.

 

“У Києві на сьогодні одна лікарня швидкої допомоги, яка розташована на Лівому березі і надає оперативну допомогу мешканцям усієї столиці. І правильно буде створити лікарню швидкої допомоги і на Правому березі. У лікарні №6 є всі можливості для цього і всі фахівці. Тож ми ухвалили рішення про створення на її базі лікарні швидкої допомоги”, - зазначив Віталій Кличко.

 

Він відзначив, що вже почали передпроектні роботи щодо будівництва і будуть виділені гроші з бюджету, щоб приступити до будівництва.

 

Планується, що лікарня обслуговуватиме 900 тисяч пацієнтів Солом’янського, Святошинського та Голосіївського районів.

 

«Ми говорили про те, що необхідні дитяче та доросле відділення, сучасні травматологія та хірургія, які дозволять оперативно надавати допомогу тим, кого привозять по "швидкій", - зазначив Вячеслав Непоп після наради. - Плани створити таку лікарню були вже давно, але не раз відкладалися. Цього разу мер рішуче підтримав ідею створення такої лікарні».

 

Також мер зауважив, що клініка - це не тільки приміщення, а перш за все - персонал і високотехнологічне обладнання. І оглянув новий комп'ютерний томограф, який місто за бюджетні кошти придбало для КМКЛ №6.

 

“Ми закуповуємо найсучасніше обладнання, щоби надавати якісний сервіс. Адже технології у медицині - це пріоритет.  Потреба в такому обладнанні дуже висока. Томограф працюватиме 24 години на добу. Кожен киянин зможе отримати сервіс безкоштовно за рахунок міста”, - зауважив Віталій Кличко.