Патріарх Філарет високо оцінив проект благоустрою Бабиного Яру

 


Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прийняв у своїй резиденції громадських та політичних діячів, які зробили значний внесок у розбудову та розвиток урочища Бабин Яр.

 

Учасники заходу розповіли про подальші плани увічнити пам'ять загиблих у Бабиному Яру створенням меморіального центру жертв Голокосту.

 

Предстоятель Київського Патріархату за активну участь у цій діяльності нагородив Міністра культури України Нищука Євгена Миколайовича та директора КП "Житлоінвестбуд-УКБ" Київської міської державної адміністрації Непопа Вячеслава Івановича орденом святого великомученика Юрія Переможця.

 

Медалями "За любов і жертовність до України" Його Святість відзначив голову Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Гарягу О. О., голову фондів "Пам’ять Бабиного Яру" та "Пам’ять жертв фашизму в Україні" Сусленського О. С., держсекретаря Міністерства культури України Карандєєва Р. В., а також заступника Міністра культури України Мазур Т. В., заступника голови КМДА Старостенко Г. В., директора Департаменту культури КМДА Попову Д. О., головного спеціаліста управління охорони культурної спадщини Міністерства культури України Каплунову В. О., начальника управління охорони культурної спадщини Міністерства культури України Єпіфанова О. В., заступника голови КМДА Спасибко О. В. і заступника директора КП "Спецжитлофонд" Замогильного А. Г. 

 

"На нагороди треба дивитися як на символи оцінки трудів щодо нашої держави України та щодо народу" – наголосив Предстоятель Київського Патріархату.

 

Під час зустрічі Його Святість також акцентував увагу на перемозі України над агресором: "Бог з правдою і завжди перемагає, а правда з нами. Не можна ж сказати, що правда з агресором. Якщо з нами правда, то й з нами перемога. Тільки одне питання: коли ця перемога? Може бути швидко, а може - у відповідний час. Хочеться щоб у цьому році була перемога" – сказав Патріарх Філарет.