Цього року стартує друга черга реконструкції легкоатлетичного манежу

Початок другої черги реконструкції легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності (просп. Тичини, 18 у Дніпровському районі) запланований на 2017 рік.

 

Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ», яке проводило першу чергу реконструкції манежу, розпочало розробку технічної документації для наступного етапу проекту.

 

 «В ході першого етапу реконструкції в манежі встановлено найкраще з існуючих в світі покриттів, сертифіковане Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій: 4 доріжки (коло), віражі, 8 прямих доріжок довжиною 60 м, ями для стрибків у довжину, висоту, сектор для штовхання ядра, – зазначає директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп. - Завдяки тому, що легкоатлети Києва та України нарешті отримали сучасну тренувальну базу, Україна підготувала нових чемпіонів і значно укріпила свої позиції в світі. Порівняйте: на Олімпійських іграх у 2012 році наші легкоатлети здобули тільки одну бронзову медаль, а в 2016 році – уже 3 срібні медалі із 11 завойованих медалей збірної України в усіх видах спорту».

 


Нинішнє навантаження на цей спортивний об’єкт є надзвичайно великим. Окрім підготовки професійних спортсменів, в легкоатлетичному манежі проводять зайняття 12 київських дитячих спортивних шкіл (по 600-800 дітей у період з 14 до 18 години), а також 3 марафонських спортивних клуби (по 100-150 осіб у вечірній час).

 

Другий етап реконструкції легкоатлетичного манежу передбачає спорудження прибудови з облаштуванням тренувально-розминочної зони. На першому поверсі прибудови будуть розміщені сектор для стрибків у довжину, 4 бігові доріжки, зони безпеки. На другому поверсі – зали для боксу, настільного тенісу та боротьби.  Реконструкція буде проведена з урахуванням вимог Міжнародної федерації легкої атлетики і відповідатиме найвищим стандартам – з тим, щоб київський легкоатлетичний манеж і надалі проводив підготовку олімпійських чемпіонів та чемпіонів світу.