Презентовано проект реконструкції школи у Дніпровському районі

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» презентувало проект реконструкції з прибудовою та надбудовою загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів №42 на вулиці Хорольській, 19 у Дніпровському районі Києва.

 

«Початок будівництва запланований на другий квартал 2017 року, завершення - до 1 вересня 2018 року, - зазначив директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп. – Після реконструкції школа буде відповідати найвищим стандартам енергоефективності, стане сучасною, світлою, просторою будівлею  та матиме доступ для маломобільних груп – пандуси, ліфти».

 

Зокрема у закладі передбачена затишна актова зала, комп’ютеризована бібліотека, спортивна зала та плавальний басейн, медичні приміщення (терапевтичний кабінет, процедурна, фізіотерапевтичний кабінет, кімната психофізіологічного розвантаження, стоматологічний кабінет),  харчоблок з їдальнею, тир, музей з 4 експозиційними залами. У навчально-виробничій зоні будуть розташовані майстерні з обробки деревини, металу, тканин, а також приміщення для уроків кулінарії.

 

На пришкільній території розташуються поле для міні-футболу, баскетбольний майданчик, бігова доріжка, яма для стрибків у довжину, майданчики для тихих та рухливих ігор для учнів початкової школи та вихованців групи продовженого дня, майданчик для навчання дітей правилам дорожнього руху, місце для проведення лінійок та загальних зборів з флагштоком,  господарчий майданчик з окремим в’їздом тощо. Навчально-дослідна зона також розміщена на відкритій ділянці і призначена для відстеження змін температури та атмосферних явищ.

Загалом проектна потужність навчального закладу – 36 класів, у яких зможуть навчатися 1080 учнів.

 

У презентації проекту школи взяли участь голова Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук, начальник районного управління освіти Наталія Іваніна, начальник районного управління будівництва Микола Волощук та директор загальноосвітньої середньої школи  І-ІІІ ступенів  №42 Оксана Завадовська.