На Троєщині побудують житлові будинки з квартирами для "елітівців"

Київська адміністрація затвердила проект будівництва житлового будинку на вулиці Милославській у Деснянському районі, де частину квартир виділять постраждалим від будівельної афери "Еліта-центр". Про це йдеться у розпорядженні КМДА №40 від 25 січня 2017 р.


Інвестором будівництва житла для постраждалих від «Еліта-центр», відповідно до проведеного інвестиційного конкурсу, виступає КП «Житлоінвестбуд-УКБ».


Планується будівництво 3-секційного житлового будинку на 320 квартир з підземним паркінгом на 23 машиномісця. Відповідно, 7% загальної корисної площі об’єкту на вул. Милославській буде безкоштовно передано для постраждалих від «Еліта-центр». Цим проектом завершується комплексна забудова кварталу соціально доступного житла вздовж вулиці Милославської. У попередні роки силами КП «Житлоінвестбуд-УКБ» тут вже збудований дитсадок та блоки соціального обслуговування, в яких зараз розміщені дитячі, спортивні та творчі гуртки.


Загальна кошторисна вартість будівництва - 211 мільйонів 461 тисяча гривень.


Термін будівництва – 37 місяців.


Велика житлова афера "Еліта центр" була розкрита у 2006 році. За даними Національної поліції, від дій аферистів постраждали 1759 громадян, які віддали шахраям більше 400 мільйонів гривень.