КП «Житлоінвестбуд-УКБ» повідомляє про початок будівництва дитячого дошкільного навчального закладу

 

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» повідомляє про початок будівництва дошкільного навчального закладу на ділянці № 15 у 9-му мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі м. Києва.

 

Підприємство визначено замовником будівництва дитячого садочку на підставі розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24.05.2013 № 793 «Про визначення замовника проектування та будівництва об’єктів соціального призначення».

 

Земельна ділянка надана КП «Житлоінвестбуд-УКБ» для будівництва житлового будинку та дошкільного навчального закладу на підставі рішення Київської міської ради від 22.05.2013 № 525/9582 «Про надання комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» земельної ділянки для будівництва житлового будинку, в тому числі за програмою доступного житла, з вбудовано-прибудованим дошкільним закладом на ділянці № 15 у 9-му мікрорайоні житлового масиву Позняки в Дарницькому районі м. Києва».

 

На підставі зазначених нормативних актів розроблено проект «Будівництво житлового будинку, в тому числі за програмою доступного житла, з дитячим дошкільним закладом в 9-му мікрорайоні житлового масиву Позняки, ділянка 15 у Дарницькому районі м. Києва» (І черга будівництва)». І черга будівництва – це будівництво тільки дитячого дошкільного закладу.

 

Внесення змін до рішення Київської міської ради про надання земельної ділянки в частині виключення житлового будинку призведе до необхідності зміни всіх вихідних даних на проектування,  до відтермінування початку будівництва дитячого садка та до додаткового фінансового навантаження.

 

Враховуючи вищевикладене, будівництво дитячого садочку буде розпочато без коригування затвердженого проекту.

 

ПІДПРИЄМСТВО НАГОЛОШУЄ:

 

ЗАЗНАЧЕНИЙ ПРОЕКТ БУДЕ РЕАЛІЗОВАНО ВИКЛЮЧНО У ЧАСТИНІ БУДІВНИЦТВА ДИТЯЧОГО ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ.

 

Програмою економічного та соціального розвитку міста Києва на 2017 рік  для будівництва дошкільного навчального закладу передбачено 34 774,80 тисячі гривень.