Прем’єр-міністр Володимир Гройсман і Київський міський голова Віталій Кличко відкрили дитячий садок на Осокорках

 

Дошкільний дитячий заклад на вул. Вишняківській, 8-Б збудовано КП «Житлоінвестбуд» за півроку. «Дитячий садок належить до комунальної власності і на сьогодні він є одним з найсучасніших в Україні, - зазначив директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп. - Там є приміщення для дітей раннього та дошкільного віку, працюватиме басейн, спортивна та музична зали, комп’ютерний клас, 2 ігротеки».

 

Садок працює за системою «розумна будівля», оснащений серверною, через яку здійснюється життєзабезпечення закладу, інтерактивними дошками, зовнішніми і внутрішніми камерами відеоспостереження. Також садок облаштований для дітей і дорослих із особливими потребами і має обладнані майданчики для прогулянок та ігор на свіжому повітрі.

 

"Тим, що я побачив тут, я щиро задоволений, - заявив журналістам гоолова уряду Володимир Гройсман. - Зроблено абсолютно якісно, по-людськи. Якісне обладнання, якісні матеріали, ви бачили і басейн, і кухню, і санвузли. Зроблено все, щоб дитинка була в нормальних умовах. І це надзвичайно важливо".

 

Як зазначив на відкритті дитячого закладу Віталій Кличко, цього року в столиці збудували та відновили загалом 7 дитсадків. Наступного року планується відкрити ще 10 дощкільних закладів і поступово зменшити чергу в дитячі садки столиці до нуля.