Віталій Кличко високо оцінив реконструйований Центр адміністративних послуг

 

 

 

На вулиці Олійника, 21 відкрито Центр надання адміністративних послуг Дарницького району. Проект реконструкції реалізувало комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ». Київський міський голова Віталій Кличко під час відкриття зазначив: «Центр надає 150 послуг – люди можуть отримати довідки та документи, а з наступного року тут можна буде отримати закордонний паспорт, паспорт громадянина України. Процедура максимально спрощена. І наше завдання – щоб не було черг і люди витрачали мінімальну кількість часу та отримували максимальну кількість послуг».

 

ЦНАП працює за принципом «єдиного офісу» та «відкритого простору». У межах одного приміщення надають послуги представники різних органів влади. Директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп зазначив, що лише протягом першого дня роботи послугами Центру скористалися понад 600 осіб.

 

У оновленому приміщенні Центру забезпечено максимально комфортні умови для обслуговування громадян. Після реконструкції площа центру збільшена більш, ніж вдвічі та займає понад 1 700 кв. м. Тут облаштовано сучасну зону ресепшену, дитячий куточок і кімнату матері та дитини, зали прийому на першому та другому поверхах, зали для консультування громадян та видачі документів, зручні зали очікування, окремі кімнати для архівування документів, а біля будівлі розміщено безкоштовну стоянку для автомобілів відвідувачів.

Дарницький ЦНАП пристосований для осіб із обмеженими можливостями, зокрема, вхідна група обладнана пандусом та облаштовано санвузол для відвідувачів із обмеженими можливостями. Окрім того, в приміщенні Центру збільшено кількість робочих місць до 86. У бек-офісі працюють відділ реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, відділ з питань реєстрації місця проживання.