У Шевченківському районі завершують реконструкцію соціального центру

Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» завершує реконструкцію територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів м. Києва та центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів по вул. О. Теліги, 37-Г у Шевченківському районі м. Києва.

 

Перші роботи з реконструкції колишнього дитячого садка №403 на вул. О.Теліги, 37-Г були розпочаті ще у 2002 році. У 2008 році фінансування було зупинене, об’єкт в експлуатацію не введений.

 

Відповідно до Розпорядження КМДА від 26.02.2013 №242, КП «Житлоінвестбуд-УКБ» визначено замовником на завершення реконструкції та введення в експлуатацію об’єкту. Фінансування розпочато у 2015 році (1180 тис. грн. на проектні роботи), у 2016 році виділено 48363 тис. грн. на будівельні роботи. Проект скорегований у зв’язку з тим, що окремі проектні  рішення 2002 року  застаріли згідно діючих державних будівельних норм і не відповідали вимогам медичного завдання 2015 року. Зокрема, корегування проекту стосувалося: зміни архітектурно-планувальних рішень будівлі, збільшення поверховості будівлі за рахунок влаштування адміністративних та технічних приміщень на технічному поверсі і горищному просторі, зміни принципових рішень внутрішнього інженерного обладнання, відновлення пошкодженого вимощення, влаштування пандусу.

 

 У підвальному поверсі будуть розміщені гардеробні для персоналу, службово-побутові приміщення, пральня, майстерня з ремонту взуття, одягу, побутової техніки, пункт прокату, ремонту та зберігання візків для інвалідів, приміщення для розміщення систем інженерного забезпечення (індивідуальний тепловий пункт), електрощитові.

 

На першому поверсі - вестибюль з рецепцією, кафе на 25 посадкових місць з виробничими приміщеннями, басейн з гідро-масажними ваннами, кабінетом лікаря та інструктора, кабінет озокеритотерапії,  масажний кабінет, гардеробні, дві ігрові кімнати з підсобними приміщеннями, вбиральні для персоналу та відвідувачів, у тому числі осіб з обмеженими можливостями.

На другому поверсі – адміністративні та службові кабінети центру ранньої реабілітації дітей-інвалідів, оглядові та лікувальні кабінети, тренажерний зал, фізкультурно-оздоровчі приміщення з масажним кабінетом, вбиральні для персоналу та відвідувачів, у тому числі осіб з обмеженими можливостями.

 

На третьому поверсі – адміністративні та службові кабінети міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, машинне приміщення ліфта, технічні приміщення інженерних комунікацій.

 

На четвертому поверсі – актова зала з функціями методичного кабінету, інвентарні, машинне відділення ліфтів, вентиляційна камери та технічні приміщення.

 

Центр відповідає всім вимогам щодо безперешкодного доступу осіб з обмеженими можливостями та маломобільних груп населення.

 

 Пропускна спроможність Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів – 66 відвідувачів на день, територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів – 20 відвідувачів на день.

 

Після завершення робіт і введення центру в експлуатацію, його майно зараховується до комунальної власності громади Києва.

 

         Площа земельної ділянки – 0,39 га

         Загальна площа будинку – 4086 м²

         Поверховість – 3, 4 поверхи.