«Житлоінвестбуд-УКБ» - у трійці лідерів за економічними показниками

Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» входить у трійку найбільших комунальних підприємств за обсягом активів на кінець 2015 року і є другим найбільшим платником суми чистого прибутку, яка сплачується комунальними підприємствами до бюджету міста. Про це свідчить Річний звіт міста Києва за 2015 рік, оприлюднений КМДА.

Зокрема, протягом 2015 року КП «Житлоінвестбуд-УКБ» збільшило обсяг активів на 30% з 2136 млн. грн до 2787 млн. грн., з них чисті активи (активи за вирахуванням короткострокових та довгострокових зобов’язань підприємства) склали на кінець року 423 млн. грн.

Обсяг чистого прибутку за результатами 2015 року склав 29 млн. грн. (7%), з яких перераховано до бюджету міста 14,6 млн. грн.

«Стабільність підприємства визначається тим, наскільки воно здатне виконувати свої зобов’язання, в тому числі зобов’язання перед бюджетом, - прокоментував директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ», депутат Київської міської ради Вячеслав Непоп. – Уже не перший рік ми є серед лідерів у списку платників податків, хоча в нашому портфелі чимало проектів з мінімальною рентабельністю, наприклад, створення соціальної інфраструктури та інші проекти міського значення. Кожна п’ята гривня, перерахована як частка чистого прибутку комунальних підприємств Києва до міського бюджету, сплачена нашим підприємством».

Джерело: Річний звіт міста Києва https://kievcity.gov.ua/news/28792.html