Соціальна інфраструктура Києва: ідеї «КП «Житлоінвестбуд-УКБ»

Представники КП «Житлоінвестбуд-УКБ» взяли участь у «Марафоні проектів», який відбувся в рамках Міжнародного експофоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість». «Марафон проектів» - унікальна професійний комунікаційний майданчик для представників усіх сегментів будівельної галузі.

 

Його організаторами виступили Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, Будівельна Палата України, Національна спілка архітекторів України і компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

 

У марафоні взяли участь архітектори, забудовники, девелопери, виробники будівельних матеріалів і послуг. Перед численною аудиторією в режимі нон-стоп свої майбутні проекти 2017-2018 років презентували найвідоміші архітектори, керівники найбільших проектних майстерень і будівельних організацій.

 

Зокрема, заступник директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Євген Городілов розповів про проекти будівництва та реконструкції соціальної інфраструктури міста Києва. Він зазначив, що «на сьогоднішній день з кожним новим проектом ставлення міста до додаткових соціальних об'єктів змінюється на краще», і при цьому вимоги до проектів зростають. Зокрема, важливо не просто побудувати школу чи дитячий садок, а облаштувати в них креативний простір для розвитку дітей, сучасні можливості для занять спортом, зробити ці заклади енергоефективними і такими, куди діти хочуть ходити з задоволенням. Робота КП «Житлоінвестбуд-УКБ» високо оцінена професійним середовищем.