Віталій Кличко: «Від нових комунальних закладів очікуємо «вау-ефекту»

 

Завдання міської влади, щоб за 3-4 роки черг у дитячі садочки міста не було. Про це під час інспекції реконструкції дитячого садка №423 на вул. Дегтярівській заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

 

«Зараз ми знаходимося біля дитсадка на Дегтярівській, який був побудований ще у 60-х роках. Більше 20 років він не використовувався за призначенням, у приміщенні розміщувалася санітарно-епідеміологічна служба району, – зазначив мер Києва. – Тепер же ми відновлюємо роботу дитсадка, і він відкриється після реконструкції вже у жовтні цього року».

 

Директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп розповів, що  дитячий садок розпочне роботу у листопаді цього року, а на сьогоднішній момент виконано приблизно 30% робіт по об’єкту. Споруду повністю реконструюють, буде надбудований третій поверх. Роботи фінансуються з міського бюджету, і всі необхідні кошти виділені.

 

Дитсадок відповідатиме усім сучасним нормам, зокрема – енергозбереження та економного освітлення. Дитсадок розрахований на 170 дітей та матиме 9 груп. 62 працівника дитсадочка отримають роботу.

 

Київський міський голова підкреслив: «Ми інвестуємо у майбутнє – у наших дітей. Ми вдвічі цього року збільшили фінансування освіти, розуміючи, що інвестиції у цю сферу – пріоритет для міста».