Реконструкція дитячого садка на Дегтярівській, 43-А завершиться у листопаді

Під час ознайомлення з ходом реконструкції дитсадка №423 на вул. Дегтярівській, 43-А, заступник голови КМДА Ганна Старостенко і голова Шевченківської РДА Олег Гаряга відзначили високі темпи робіт і висловили сподівання на відкриття садочка на початку листопада 2016 року. Замовником реконструкції виступає КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

 

 «Місто здійснює комплекс заходів, спрямованих на збільшення місць для дошкільнят. Мова йде про будівництво нових дитсадків (цього року буде введено в експлуатацію 5 об’єктів), відновлення окремих груп у дитсадках, які використовувалися не за цільовим призначенням, підтримку приватної ініціативи, а також реконструкцію існуючих дитсадків зі збільшенням їхньої потужності», – пояснила Ганна Старостенко.

 

Як зазначив перший заступник директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Павло Числовський, будівля дитячого садка №423 майже 20 років використовувалася не за призначенням. Згідно результатів обстеження напередодні реконструкції, 48% конструкцій будівлі були зношеними і потребували демонтажу або підсилення. До кінця жовтня передбачена заміна технічно непридатних конструкцій, укріплення будівлі, надбудова третього поверху, повне оновлення комунікацій. На сьогодні, за оцінками підрядних організацій, обсяг робіт по проекту виконаний на третину. Уже на початку серпня буде перекриватися дах, зазначив П.Числовський. Реконструйований дитячий садок буде вміщати 9 груп (170 дітей), в тому числі групи для дітей ясельного віку. Дитячий садок належить до комунальної власності міста.