На бульварі Лепсе, 81-А побудують комунальний дитячий садок з басейном

Дитячий дошкільний навчальний заклад на 260 місць буде побудований на бульварі Лепсе, 81-А у Солом’янському районі. Замовником будівництва визначено комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ». Про це зазначено у розпорядженні КМДА №408 від 9 червня 2016.

 

Ще наприкінці 80-х років на цій ділянці розпочалося будівництво дитячого садка для заводу імені Корольова, але проект так і не був завершений. На сьогодні ділянка огороджена парканом.

 

«Ми розпочали обстеження руїн колишнього недобуду і за результатами експертизи дізнаємося, чи зможемо використати якісь елементи будови,- розповідає директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп. - Передпроектні розробки передбачають, що будівля дитячого садка матиме 3 поверхи і розташовуватиметься на території 1,09 га. Це буде утеплений енергоефективний заклад, зі світлими, затишними і просторими залами для спортивних ігор і музичних занять, з басейном. На території садочка буде проведено озеленення, облаштовані клумби, встановлені тіньові навіси і дитячі майданчики для ігор на свіжому повітрі. Дошкільний заклад розрахований на 14 груп і призначений для дітей різного віку, у тому числі в ньому передбачені ясельні групи. Дитячий садок буде облаштований пандусами і ліфтом для доступу осіб з обмеженими можливостями».

 

По завершенню будівництва дитячий садок буде зарахований до комунальної власності міста.