Усі політичні сили мають об’єднатися для вирішення ситуації із будівництвом житла для постраждалих «Еліта-Центр»

Директор комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ», депутат Київської міської ради Вячеслав Непоп закликав усі політичні сили об’єднати зусилля для вирішення ситуації з будівництвом житла для постраждалих від афери «Еліта-Центр». Про це він заявив, виступаючи з трибуни Київради з коментарем щодо подій на Здолбунівській.

 

В. Непоп підкреслив, що очолюване ним комунальне підприємство є сумлінною та відповідальною компанією, входить до 20 найбільших платників податків до бюджету столиці і здійснює свою діяльність із суворим дотриманням чинного законодавства.

 

Будівництво – абсолютно законне. Є вся дозвільна документація. Будівництво повинно було бути розпочато ще в минулому році, але було зупинено із-за шантажу безвідповідальних політиканів, які блокують будівництво.

 

Вячеслав Непоп підкреслив, що по обидва боки протистояння є кияни – мешканці району і постраждалі від афери «Еліта-Центр», тому необхідно знайти компроміс і найголовніше – політичні сили повинні об’єднатися для вирішення проблеми майже 1800 сімей потерпілих від «Еліти-Центр». І це набагато важливіше, ніж політичні інтриги.

 

 Прес-служба КП «Житлоінвестбуд-УКБ»

(067) 440 03 86