Заява КП «Житлоінвестбуд-УКБ» щодо подій на вулиці Здолбунівській

 

 

Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» висловлює крайню стурбованість розвитком подій навколо будівництва на вул. Здолбунівській внаслідок провокаційних дій сторонніх осіб.

 

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» закликає зупинити протистояння, не загострювати конфлікт і діяти у правовому полі.

 

Вкотре наголошуємо: будівництво на вулиці Здолбунівській є абсолютно законним. Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» виграло інвестиційний конкурс, проведений Департаментом економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації 04.11.2014 р. відповідно до Розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 27.09.2013 року №1694 та 17.10.2014 №1162.  Наше підприємство є добросовісним інвестором, який, згідно умов інвестиційного договору від 30.12.2014 року №050-13/і/149, зобов’язаний збудувати житловий будинок з виділенням частки для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр» за адресою вул. Здолбунівська (перетин з Тепловозною).

 

На сьогодні у комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ» є всі дозвільні документи на проведення підготовчих робіт на означеній ділянці. Роботи на Здолбунівській повинні були розпочатися іще минулого літа, але були призупинені через шантаж безвідповідальних політиканів, які блокують будівництво. Водночас сотні киян, в тому числі постраждалих від «Еліта-Центр», очікують на житло в цьому будинку. Це набагато важливіше, ніж політичні інтриги.

 

У зв’язку із вищеозначеним вимагаємо від правоохоронних органів захистити законні інтереси киян і забезпечити безперешкодний доступ будівельників до об’єкту.

 

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» дотримується чинного законодавства і є сумлінною компанією, яка входить до 20 найбільших платників податків до бюджету міста Києва і є найбільшим платником податків серед будівельних підприємств столиці.

 

Враховуючи суспільний резонанс, повідомляємо також, що найближчим часом нами буде проведено брифінг по проекту на Здолбунівській, про дату, час і місце проведення буде повідомлено додатково.

 

 Прес-служба КП «Житлоінвестбуд-УКБ»

(067) 440 03 86