Проект реставрації київського велотреку презентований громадськості

Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» представило громадськості проект реставрації київського велотреку. Обговорення за участі представників вело-спільноти, заслужених спортсменів, місцевих мешканців, урбаністів та журналістів відбулися 23 лютого у приміщенні Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

 

Під час презентації проекту були детально обговорені найбільш гострі теми: зруйнований стан пам’ятки архітектури, необхідність створення цілісного спортивного комплексу в центрі міста, повернення земельної ділянки у власність міста, побудова нових комунікацій, відновлення унікальних геометричних параметрів велотреку, облаштування відкритої площі та паркінгу, особливості покриття, зручності для відвідувачів, а також можливості накриття велотреку для повноцінного використання в зимовий період.

 

Директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп підкреслив, що підприємство, яке виступає замовником цієї реставрації, надає громадським активістам повний доступ до експертної, дозвільної та фінансової документації, пов’язаної з цим проектом.

 

Київський велотрек буде повністю реставрований з використанням найсучасніших матеріалів та технологій, а потім переданий до комунальної власності. Не буде жодних забудов чи створення об’єктів на території велотреку з метою подальшої комерційної реалізації.

 

Усі побажання громадськості будуть опрацьовані та, по можливості, враховані в проекті. Створена робоча група також контролюватиме хід виконання проекту.