КП «Житлоінвестбуд-УКБ» розпочав підготовчі роботи з будівництва дитячого садка на Осокорках

Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» розпочало підготовчі роботи для будівництва дитсадка на ділянці 36, мкр. 10, ж/м Осокорки у Дарницькому районі м. Києва.

Триповерховий дитсадок розрахований на 260 місць і матиме загальну площу майже 6 тисяч кв. м. Він розташований в існуючій житловій забудові на розі вулиць Ревуцького та Вишняківській. У будівлі будуть передбачені умови для пересування маломобільних груп населення.

«Ми розпочинаємо будівництво в мікрорайоні, де мешкає багато молодих сімей і потреба в дитсадках надзвичайно велика, - розповідає директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп. – Діти отримають дуже сучасний садок з усіма умовами для фізичного та психічного розвитку. Зокрема, запроектовані приміщення та майданчики для ігор,  музичний та спортивний зали, басейн, комп’ютерний клас, логопедичний кабінет».

Дитсадок буде споруджений на місці занедбаної будівлі, яка не експлуатується більше 20 років. У новому закладі будуть створені 4 ясельні групи та 10 груп для дошкільнят різного віку.

У програмі соціально-економічного розвитку м. Києва  на 2016 рік на будівництво дитсадка закладено 54 334 800 грн. Передбачається, що дитсадок буде зданий в експлуатацію до 1 вересня 2016 року.