Розроблені проекти будинків для постраждалих від "Еліта-Центр"

Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» завершило розробку проектно-кошторисної документації для трьох житлових будинків по вул. Здолбунівській, вул. Милославській та пров. Платонівському. Частину збудованого житла в них буде виділено для забезпечення квартирами постраждалих від «Еліта-Центр».

 

Вул. Здолбунівська: На розі з вул. Григоренка запроектований 6-секційний панельний житловий будинок на 1276 квартир з дворівневим підземним паркінгом. Поруч буде розташований повний комплекс майданчиків для відпочинку мешканців будинку. Проект передбачає також заміну водогрійного котла в квартальній котельні, що дозволить покращити теплопостачання кількох мікрорайонів Позняків.

У 2015 році поблизу цієї ділянки КП «Житлоінвестбуд-УКБ» здало в експлуатацію новий дитячий садок на 220 місць. Крім цього, у програмі соціального та економічного розвитку на найближчі три роки запланована побудова нової школи та ще одного дитячого садка в межах пішохідної доступності від ділянки будівництва.

8% житлової площі об’єктів на вул. Здолбунівській – 5 052,92 кв.м – буде передано постраждалим від «Еліта-Центр».

 


Вул. Милославська:
Завершується експертиза проекту будівництва панельного житлового будинку на 320 квартир, який складається з двох корпусів (16 і 24 поверхи) та блоку соціально-побутового призначення з підземним паркінгом. Цим проектом завершується комплексна забудова кварталу соціально доступного житла вздовж вулиці Милославської. У попередні роки силами КП «Житлоінвестбуд-УКБ» тут вже збудований дитсадок та блоки соціального обслуговування, в яких зараз розміщені дитячі, спортивні та творчі гуртки.

7% житлової площі об’єктів на вул. Милославській – 1 086,65 кв.м – буде передано постраждалим від «Еліта-Центр».

 

 

Пров. Платонівський: 23-поверховий монолітно-каркасний будинок на 210 квартир з дворівневим паркінгом та нежитловими приміщення на першому поверсі. Будинок матиме зручне розташування поруч з Південним залізничним вокзалом та станцією метрополітену. Поряд з будинком розташована школа, дитячий садок, об’єкти торгівлі та розважальний центр.

10,6% житлової площі об’єктів по пров. Платонівському – 1 166 кв.м – буде передано постраждалим від «Еліта-Центр».

 

 

Безпосередні будівельні роботи на трьох ділянках розпочнуться навесні 2016 року. Ключі від квартир постраждалі «Еліта-Центр» зможуть отримати у 2017 році.

 

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» підтримує постійний зв'язок з об’єднаннями колишніх інвесторів «Еліта-Центр» та мешканцями прилеглих будинків. Зокрема, для жителів мікрорайонів розробляється комплекс заходів щодо мінімізації незручностей, пов’язаних з будівництвом  житлових будинків. Також за ініціативою громадян, які проживають у низині поблизу вул. Здолбунівської та потерпають від підвищеної вологості, КП «Житлоінвестбуд-УКБ» розробляє пропозиції для врахування інтересів цих мешканців та поліпшення їхніх житлових умов.