КП «Житлоінвестбуд-УКБ» посіло перше місце за обсягом чистого прибутку серед майже 2 тисяч комунальних підприємств м. Києва

Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» отримало найвищий чистий прибуток серед 1936 комунальних підприємств столиці.

 

Прибуток КП «Житлоінвестбуд-УКБ» склав 16,1 млн. грн. – це 19,5% від загального прибутку організацій комунальної власності. Наступні у списку – КП «Київреклама» (13,2 млн. грн. чистого прибутку) та КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни)» (10,4 млн. грн.).

Директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп зазначив: «Наше підприємство не перший рік входить у трійку найбільш прибуткових комунальних підприємств, які наповнюють бюджет столиці. В умовах війни на сході країни, економічних труднощів, уповільнення розвитку будівельної галузі такі новини вселяють оптимізм. Окрім АТО, в нас є «трудовий фронт», на якому так само потрібні перемоги».

 У першому півріччі 2015 року КП «Житлоінвестбуд-УКБ» здало в експлуатацію низку об’єктів, у тому числі соціальної сфери: два сучасних дитячих садка в Дарницькому та Солом’янському районах, школу з басейном у Дніпровському районі, мережу веломаршрутів від Троєщини до Європейської площі. У жовтні завершує реконструкцію згорілого кінотеатру «Жовтень». Більшість проектів КП «Житлоінвестбуд-УКБ» реалізовані з економією бюджетних коштів і поверненням до бюджету невитрачених сум.

 

Загалом підприємствами та організаціями комунальної форми власності у першому півріччі 2015 року отримано 82,5 млн. грн. прибутку і 386,2 млн. грн. збитку. Серед найбільш збиткових: КП «Київський метрополітен» та КП «Київпастранс»