Віталій Кличко та Вячеслав Непоп відкрили школу №128

1 вересня школярів прийняла столична школа №128, реконструйована КП «Житлоінвестбуд-УКБ». У відкритті навчального закладу та урочистостях з нагоди Дня знань взяв участь Київський міський голова Віталій Кличко та директор комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп.
Мер привітав учнів, педагогів та батьків зі святом та розповів, що це вперше за останні роки столична влада відкрила в Києві два дитсадки, а 1 вересня відкриваються дві нові реконструйовані школи.
Після реконструкції школа №128 може прийняти 930 учнів (раніше - лише 376). Тепер у школі - просторі навчальні класи, обладнані сучасними меблями та технікою. Будівля школи утеплена, з енергозберігаючими вікнами, у ній встановлено сучасні системи вентиляції, опалення, електропостачання, водопостачання, каналізації, системи протипожежного захисту, відеоспостереження та охоронну сигналізацію.

Цей навчальний заклад обладнано локальною комп'ютерною мережею, лінгафонними класами та інтерактивними дошками. Школа має спортивні майданчики, поле для міні-футболу зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик, майданчик для вивчення правил дорожнього руху.

 Віталій Кличко назвав цю школу найкращою та найсучаснішою у столиці. "Я хочу привітати всіх учнів, вчителів і батьків – сьогодні ми відкриваємо найкращу школу в Києві і, напевно, в Україні. Таку простору світлу школу із сучасним обладнанням складно знайти", – зазначив міський голова. Мер Києва передав для школи комп'ютерне обладнання. Віталій Кличко також подякував будівельникам, які в короткий термін здійснили реконструкцію школи. "Багато людей не вірили, що ми встигнемо вчасно відкрити цю школу", – сказав мер Києва.