Вячеслав Непоп: «Укріпили фундамент кінотеатру «Жовтень»

10 серпня повністю завершилися роботи з укріплення фундаменту кінотеатру «Жовтень», зазначає «Українська правда. Київ». З необхідністю такого укріплення КП «Житлоінвестбуд-УКБ», який виступає замовником реконструкції згорілого в 2014 році кінотеатру, стикнувся під час обстеження будівлі. Як виявилося, за час існування «Жовтень» перебудовувався тричі, з приєднанням нових частин, з фундаментами на різних глибинах і різної міцності. Відповідно до сучасних стандартів, неможливо здати в експлуатацію будівлю з таким «фрагментарним» фундаментом і новим навантаження на основу. Тому встановлені монолітні залізобетонні балки, які об’єднують різні частини фундаменту і рівномірно розподіляють навантаження.
Водночас на реконструкції кінотеатру задіяно на постійній основі більше 80 робітників, включаючи електриків, сантехніків, мулярів, вентиляційних майстрів, покрівельників . Розпочаті роботи з встановлення вентиляційних систем. Усі металоконструкції, включаючи дах, обробляються вогнезахисною сумішшю.
Уже повністю встановлений каркас даху, розпочата робота з його покриття. Для того, щоб не тільки зберегти геометричні параметри будівлі, але й дотриматися архітектурного стилю подільського кінотеатру, дах буде фалькованим. Відповідно, це потребує більш копіткої і високопрофесійної роботи. Загалом рівень ручної роботи на реконструкції «Жовтня» є дуже високий, і, навіть незважаючи на сильну спеку, динамічність робіт в кінотеатрі не знижується.
«По ходу реконструкції виникають нові завдання, пов’язані із укріпленням окремих частин будівлі і додатковими трудовитратами, - зазначив директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ», депутат Київради Вячеслав Непоп. - Однак загалом робота з реконструкції кінотеатру «Жовтень» проходить за графіком. Як і було обіцяно, «Жовтень» знову запрацює у жовтні».