Віталій Кличко проінспектував будівництво школи і дитсадка, які введуть в експлуатацію до вересня


Мер Києва Віталій Кличко проінспектував хід будівництва нового дитячого садка на вулиці Драгоманова на Позняках і реконструкцію з добудовою школи № 128 у Дніпровському районі столиці. Обидва об’єкти будуються за рахунок міського бюджету і будуть введені в експлуатацію до початку нового навчального року.
«Сьогодні ми відвідали будівництво дитячого садка на Позняках – сучасний, світлий, просторий. Зараз перебуваємо у 128-й школі. Тут раніше навчалися 400 школярів. А після реконструкції і добудови зможе навчатися більше 1000 учнів. Сучасна школа з великим спортивним залом, басейном, буде обладнана моніторами, інтерактивними дошками і всім необхідним, – зазначив мер Києва. – Будуємо за сучасними стандартами, використовуючи, зокрема, енергоефективні технології. Ми говорили, що зробимо Київ європейським містом, і ці інфраструктурні об’єкти відповідають європейським стандартам. Діти навчатимуться в комфортних умовах».
Мер зазначив, що сьогодні столиці вкрай потрібно будувати соціальні об’єкти інфраструктури, зокрема школи і дитсадки. І для міської влади – це одне з пріоритетних питань, щоб вирішити ситуацію з чергами, які існують в дитячих садках, і переповненістю шкіл.
«Втілюємо все, що обіцяли. Ми повинні вводити в експлуатацію більше шкіл і садочків. Ми почали це робити і будемо продовжувати», – зауважив Київський міський голова.

   

Триповерховий садок розрахований на 240 дітей. Це сучасне комфортабельне приміщення з басейном, актовою, музичною і спортивною залами, харчоблоком і всім необхідним обладнанням.
Крім того, будівництво дитсадка забезпечить 100 нових робочих місць для міста.
За словами директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ» В’ячеслава Непопа, жодних проблем із фінансуванням будівництва як школи, так і дитсадка немає.
«З грошима затримок немає. Це вперше на моїй пам’яті по роботі з бюджетом. У нас цього року 17 субпідрядних організацій. І заборгованості як по матеріалах, так і по зарплаті – не існує», – зазначив В’ячеслав Непоп.

 

http://kievcity.gov.ua/