Затверджено проект реконструкції «Жовтня»

Кінотеатр повністю збереже зовнішній вигляд

Розпорядженням №463 від 14 травня Київський міський голова Віталій Кличко затвердив проект реконструкції будівлі цілісного майнового комплексу «Кінотеатр «Жовтень» по вул. Костянтинівській, 26 у Подільському районі. Геометричні розміри будівлі та зовнішній вигляд фасадів не змінюється.
При затвердженні був врахований експертний звіт ДП «Укрдержбудекспертизи», в якому зазначені техніко-економічні показники. Зокрема, площа ділянки складає 0,2882 га, площа забудови – 1860 м2. Комплекс матиме 2 поверхи, як і до пожежі. Загальна площа будинку – 2887,40 м2, корисна площа кінотеатру – 2547,60 м2.
У кінотеатрі зберігається 2 кінозали, 4 відеозали, кафе на 35 місць, конференц зали (54 м2), приміщення загального користування.
Кінотеатр розрахований на 761 місце.
Загальна кошторисна вартість будівництва складає 53 мільйони гривень, із них будівельні роботи – на 31 мільйон гривень.
Вячеслав Непоп, директор комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ», яке виступає замовником реконструкції, зазначив: «Запланована тривалість реконструкції «Жовтня» - 6,5 місяців, однак ми орієнтуємося на ту дату, яка вже була оприлюднена для громадськості раніше і робимо усе можливе, щоб кінотеатр запрацював із 25 жовтня 2015 року».
Під час реконструкції буде виконано підсилення фундаменту та несучих конструкцій будівлі, приведення планувальних рішень до вимог діючих норм, повна заміна внутрішніх інженерних систем та реконструкція зовнішніх інженерних мереж, утеплення будівлі.
Генеральним проектувальником виступає ТОВ "АІММ-GROUP". За словами директора компанії Анни Іскіердо, «кінотеатр «Жовтень» один з небагатьох, який показував інтелектуальне кіно і був платформою для спілкування. «Саме тому одразу після пожежі наша команда вирішила допомогти кінотеатру, і сьогодні продовжує працювати над його реконструкцією», - зазначила вона.

 

У жовтні кінотеатр "Жовтень" буде виглядати так:

 

 

 

Кінотеатр станом на середину травня 2015 року

Прес-служба КП «Житлоінвестбуд-УКБ»

За додатковою інформацією прохання звертатися Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.