КМДА проінспектувала реконструкцію дитсадка у Солом’янському районі

 

У дитсадку на Гарматній, 41 розпочинають перекриття даху і внутрішні роботи, а вулиця Західна буде заасфальтована. Про це було повідомлено під час сьогоднішньої наради у Солом’янському районі на ділянці, де ведеться реконструкція садка №383. В розширеній нараді взяла участь заступник Голови КМДА Ганна Старостенко та депутат Київради Вячеслав Непоп. Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ», очолюване В.Непопом, вступає замовником реконструкції садка.

Як зазначила Ганна Старостенко, столиця відчуває нестачу дитячих дошкільних закладів, десята частина з яких у часи демографічної кризи почала використовуватися не за призначенням. Зараз КМДА переглядає договори оренди будівель колишніх дитсадків, і по мірі можливостей повертає їх у користування за прямим призначенням. У випадку з дитсадком №383 по вул. Гарматній, 41, він тривалий час був відомчим, належав ДП «Преса України», багато років не експлуатувався і зрештою був переданий на баланс міста. Проект з реконструкції цього садка, який коштуватиме столичному бюджету 38,8 мільйонів гривень, розпочався у лютому 2015 року. Проект передбачає надбудову третього поверху, розширення площі для розміщення дитячих груп, сучасний спортивний майданчик, теплу підлогу, підігрівний дах, облаштування території та функціональних приміщень. Будівля, споруджена у 1964 році, буде повністю модернізована і стане окрасою житлового мікрорайону.

    

Реконструкція дитсадка дозволить збільшити кількість груп до 9 (загалом садок розрахований на 170 дітей), причому дві групи будуть ясельні. Ясельні групи матимуть окремий вхід із пандусом. А центральний вхід у садок передбачається з вулиці Західної. Проїзд по цій вулиці буде заасфальтований до відкриття садка.

За словами депутата В.Непопа, вже на цьому тижні підрядні організації розпочинають встановлювати вікна, накривати дах і проводити внутрішні оздоблювальні роботи.

Присутні на нараді представники Солом’янської райдержадміністрації зазначили, що їх відділ дошкільної освіти вже приймає заяви від батьків на місця в цьому комунальному садочку.

Вячеслав Непоп підкреслив, що дитсадок буде добудований вчасно і зданий в експлуатацію до 1 вересня 2015 року.