КП «Житлоінвестбуд-УКБ» реконструюватиме кінотеатр «Жовтень»

Розпорядженням КМДА від 16.01.2015 №23, комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ» визначено замовником робіт з проектування та реконструкції будівлі цілісного майнового комплексу «Кінотеатр «Жовтень», по вул. Костянтинівській, 26 у Подільському районі.

За останні декілька днів, що минули з моменту прийняття такого рішення, нашим підприємством розроблено та вже укладено низку договорів на виконання проектних та вишукувальних робіт по цьому об’єкту.

Зокрема, 21.01.2015 КП «Житлоінвестбуд-УКБ» уклало угоду з Науководослідним інститутом будівельних конструкцій для визначення стану конструкцій будівлі кінотеатру «Жовтень» й подальшого визначення обсягу робіт з проектування та його реконструкції.

Генеральним проектувальником визначена компанія ТОВ «АІММ-Group» передпроектні пропозиції які були попередньо розглянуті та схвалені ТОВ «Кіноман» та ГО «Врятуй «Жовтень». Наразі відбувається узгодження кошторису на здійснення проектувальних робіт.

Завершення проектних робіт та затвердження проектно-кошторисної документації очікується у березні 2015 року.

Генеральний підрядник з реконструкції будівлі кінотеатру буде визначений після проведення відповідного тендеру.

Станом на сьогодні, сума коштів, передбачена на реконструкцію кінотеатру, у проекті міського бюджету на 2015 рік складає близько 12 млн. грн. Остаточна кошторисна вартість робіт з реконструкції кінотеатру «Жовтень» буде визначена після проведення експертизи проектно-кошторисної документації.

Запланований термін введення кінотеатру в експлуатацію – жовтень 2015 року.

Київська міська рада та КП «Житлоінвестбуд-УКБ» працюють над цим проектом у тісній співпраці з колективом кінотеатру та громадськими об’єднаннями захисників «Жовтня».

За додатковою інформацією звертатися: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел. (095) 2752588