Сучасна школа на вулиці Раїси Окіпної відкриє свої двері 1 вересня 2015 року

24 липня директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп ознайомив представників київської міської та районної влади, освітян і журналістів з ходом робіт з реконструкції школи №128 по вулиці Раїси Окіпної, 6. Будівля школи, споруджена у 1957 році, застаріла як морально, так і фізично, і давно не відповідає потребам мешканців району, який динамічно розвивається.

Тут навчається 174 школяра, іще 202 учня відвідують заняття у приміщенні дитячого садка по вулиці Плеханова, 6-А.

Реконструкція школи передбачає будівництво нового корпусу (який вже практично зведений і очікує на оздоблювальні роботи) та реконструкцію старої будівлі. Проект, започаткований у 2008 році, виконаний на 65%.

За умови стабільного фінансування з міського бюджету, уже 1 вересня 2015 року майже тисяча учнів зможуть навчатися у сучасних приміщеннях школи №128. У школі буде басейн, обідня та актова зала, спортивні приміщення, благоустроєна територія з майданчиками для спортивних ігор на свіжому повітрі та чимало інших можливостей для повноцінного розвитку сучасної дитини.

Завдяки реконструкції старого корпусу учні, які зараз навчаються у приміщенні дитсадка, отримають нові класи,звільнять дитячий садок і його можна буде використовувати за призначенням.

Учасники презентації проекту зазначили, що місто потребує завершення цього проекту у найкоротші терміни. Близько 30% киян задіяні в сфері освіти, і тому ця галузь є пріоритетною для нової влади та суспільства, яке її контролює.