Прес-реліз про сьогоднішнє відвідання батальйону у начальному центрі "Десна"

Працівники комунального підприємства
«Житлоінвестбуд-УКБ» закупили за власні кошти бронежилети для 11-го батальйону, який вирушив в АТО

Колектив комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ» перерахував частину своєї заробітної плати за червень на закупівлю оснащення для добровольців, які відправляються в зону АТО. 

 

147 працівників зібрали близько 250 тисяч гривень, які були витрачені на бронежилети для 11-го батальйону територіальної оборони. Перша партія бронежилетів (45 шт.) була вручена сьогодні, 4 липня, на території навчального центру «Десна». Наступна партія (105 шт.) надійде бійцям на вихідних.

 

«Хочу щиро подякувати всім, хто по копійці складає свої внески і таким чином дає нам можливість екіпіруватися та виконати поставлену задачу – захистити вас. Дякую!», - звернувся до представників колективу комунального підприємства командир 11-го батальйону Олександр Гуменюк, який прийняв благодійну допомогу.

«У нашому колективі більшість складають жінки, і вони просили передати добровольцям тільки одне: повертайтеся живими і здоровими. А ми будемо на вас чекати», - зазначила голова профспілки КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Світлана Гупало.

«У червні ми провели збори колективу і взяли на себе зобов’язання допомогти армії та добровольцям у зоні АТО. І ми ці зобов’язання неодмінно виконаємо. І ще ми б хотіли, щоб вчинок наших працівників став прикладом для наслідування іншим київським підприємствам, - прокоментував директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ», депутат Київради Вячеслав Непоп. – Насправді є чимало людей, які хочуть і готові допомагати армії, тільки не знають шляхів або їм просто потрібен поштовх. Свіжий приклад – коли один з наших підрядників дізнався про те, що ми збираємо гроші на підтримку армії, він захотів приєднатися і перерахував кошти на 50 бронежилетів».

Встановленням контактів з батальйоном і закупками бронежилетів на зібрані працівниками кошти займався Благодійний фонд «Підтримай армію України». Передані матеріальні цінності поставлені на баланс і будуть використовуватися в армії і по закінченні АТО.

За додатковою інформацією, фото і відео прохання звертатися за тел.
(095) 275 25 88, (044) 590 02 88