Житловий будинок на вул. Урлівській, 23-Г у Дарницькому районі м. Києва

 


Просмотреть увеличенную карту

 

Шановні інвестори!

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» повідомляє, що 29.11.2016 року підприємство отримало оригінали технічних паспортів на квартири у житловому будинку на вул. Урлівській, 23-Г у Дарницькому районі м. Києва.

 

Враховоючи викладене, підприємство запрошує всіх інвесторів з 1.12.2016 року для підписання Актів приймання-передачі квартир та отримання оригіналів технічних паспортів на квартири для здійснення подальшої реєстрації права власності на них.

 

При собі необхідно мати оригінали документів: договір, додаткові угоди, довідку про повну сплату, паспорт, ідентифікаційний код.

 

 Звертатись за адресою: вул. Володимирська, 42, к.422

Телефон для довідок: 590-02-50

З повагою 

адміністрація КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Шановні інвестори!

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» повідомляє, що 15 листопада 2016 року підприємство уклало договір із КП «Житло-Сервіс» про передачу на обслуговування та експлуатацію багатоквартирного житлового будинку на вул. Урлівська, 23-Г у Дарницькому районі м. Києва.

 

Враховуючи вищевикладене, КП «Житлоінвестбуд-УКБ» пропонує з питань укладення договорів з утримання та обслуговування будинку і прибудинкової території вам необхідно звернутися до обслуговуючої організації Вашого будинку відділення «Лівобережне» КП «Житло-Сервіс», яке знаходиться за адресою: вул. А. Ахматової, 44-А, каб. 1 та 4.

 

219-32-67 – майстри         Дуборіз Олена Миколаївна

                                         Гниденко Оксана Степанівна

 

219-32-68 – бухгалтера  Москаленко Надія Миколаївна

                                       Маснуха Галина Іванівна

 З повагою 

адміністрація КП «Житлоінвестбуд-УКБ»